Odpowiedź 
[Dodatek płatny] Metropole Ruhr
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 97
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 6
Post: #1
Metropole Ruhr
Mam ten dodatek jak w temacie i niestety mam problem z autobusem i ustawieniem tej bileterko-ibis,a chodzi o poprawne ustawienie route.Jako linię na mapie wybrałem 249 na trasie: RE-HBF(Recklinghausen HBF)-Buer Rathaus,gdzie przystanek początkowy to RE-HBF i wszystko się zgadza po dojechaniu na dworzec autobusowy Recklinghausen i stanowisko dla linii 249.Niestety pojawia się problem z zapowiedziami przystanków względem wybranego rozkładu.W tej bileterko-ibis po włożeniu karty i wpisaniu PIN wybrałem rozkład dla linii 249(wybrałem SO-1 czy jakoś tak,bo chciałem na tym dodatku pograć na aktualnej dacie i aktualnym roku). W tym bileterko-ibis wybrałem RBL,wpisałem linię 24900,route 02 i na przednim wyświetlaczu wyświetliło się: Buer-Rathaus uber Herten czy jakoś tak(nie pamiętam dokładnie) i po wyjechaniu z RE-HBF na rozkładzie kolejny przystanek to Steintor czy jakoś tak(jako zajezdnię przy wyborze autobusu wybrałem Ruhrgebeit),a zapowiedź głosowa podaje zupełnie inny kolejny przystanek niż ten który jest w wybranym rozkładzie.
Jak dobrze w tej bileterko-ibis w autobusie z tego dodatku dobrze ustawić route tak by zapowiedzi kolejnych przystanków zgadzały się z wybranym rozkładem?
Mam nadzieję,że dobrze opisałem problem i wybrałem dodatek płatny,bo problem dotyczy autobusu Solaris Urbino IV z tego dodatku płatnego
Do moderacji: Proszę o pozostawienie tego posta celem uzyskania odpowiedzi na opisany w poście problem.

05.11.2017 22:01
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 51
Dołączył: 08-2015
Podziękowań: 5
Post: #2
RE: Metropole Ruhr
To jest problem z plikiem hof z tego co piszesz to linia 249 route 02 tak ? Sprawdz czy na pewno czy to linia 249 a następnie czy odpowiednie route, na niekturych liniach jest o wiele więcej wariantów(takich jak wyjazd zjazd do zajezdni) sprawdz czy odpowiednie route ustawiłeś. Pozdro

05.11.2017 22:58
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 97
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 6
Post: #3
RE: Metropole Ruhr
Odnośnie problemu opisanego w #1 poście uruchomiłem grę i na mapie z dodatku sprawdziłem zapowiedzi przystanków dla linii 249 kursującej
RE-HBF>>Buer Rathaus(route 02,dziań to aktualny dzień poniedziałek 06.11.2017,początkowy RE-HBF) i po wpisaniu w bileterko-ibis numeru linii i route,o dziwo zapowiedzi przystanków podawane są zgodnie z rozkładem,czyli kolejny przystanek zapowiadany jest tak jak jest na rozkładzie.Wygląda jakby na razie problem został rozwiązany(nie chce nic zapeszać). Może problem był odnośnie ustawienia tej bileterko-ibis dla rozkładu linii kursującej w weekend(sobota i niedziela),bo odnośnie opisanego w #1 poście problemu rozkład wybrałem dla niedzieli i może przez to inaczej zapowiadało przystanki(albo zapowiadało przystanki dobrze,a jak nie tak je usłyszałem)
Mam dodatkowo dwa pytania odnośnie tego dodatku(napiszę je w dziale problemów a nie w temacie z dodatkiem):
1. Czy w tej bileterko-ibis w tym SU IV(12 i 18 bez znaczenia jaką wersję autobusu się wybierze) z tego dodatku po wpisaniu numeru linii i route wyświetla się rozkład pokazujący przystanki,a po dojechaniu na przystanek wyświetla się sprzedaż biletów?
2. Jakie są kody do ustawienia linii SB,bo nigdzie ich nie mogę odnaleźć?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2017 10:45 przez lukcio.)
06.11.2017 10:18
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 24
Dołączył: 02-2016
Podziękowań: 0
Post: #4
RE: Metropole Ruhr
Witam Panowie
Poruszałem ten temat tez w temacie Krefrath. Niestety przy tej mapie nie jestem w stanie znowu sobie poradzić. Chciałbym wykorzystać Solarisy IV jako tabor na całej mapie. jak zmienić alists by solarisy obsługiwały wszystkie linie nie tylko mojego busa. Pozdrawiam.

06.11.2017 21:39
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 20
Dołączył: 08-2016
Podziękowań: 4
Post: #5
RE: Metropole Ruhr
(06.11.2017 10:18)lukcio napisał(a):  
Odnośnie problemu opisanego w #1 poście uruchomiłem grę i na mapie z dodatku sprawdziłem zapowiedzi przystanków dla linii 249 kursującej
RE-HBF>>Buer Rathaus(route 02,dziań to aktualny dzień poniedziałek 06.11.2017,początkowy RE-HBF) i po wpisaniu w bileterko-ibis numeru linii i route,o dziwo zapowiedzi przystanków podawane są zgodnie z rozkładem,czyli kolejny przystanek zapowiadany jest tak jak jest na rozkładzie.Wygląda jakby na razie problem został rozwiązany(nie chce nic zapeszać). Może problem był odnośnie ustawienia tej bileterko-ibis dla rozkładu linii kursującej w weekend(sobota i niedziela),bo odnośnie opisanego w #1 poście problemu rozkład wybrałem dla niedzieli i może przez to inaczej zapowiadało przystanki(albo zapowiadało przystanki dobrze,a jak nie tak je usłyszałem)
Mam dodatkowo dwa pytania odnośnie tego dodatku(napiszę je w dziale problemów a nie w temacie z dodatkiem):
1. Czy w tej bileterko-ibis w tym SU IV(12 i 18 bez znaczenia jaką wersję autobusu się wybierze) z tego dodatku po wpisaniu numeru linii i route wyświetla się rozkład pokazujący przystanki,a po dojechaniu na przystanek wyświetla się sprzedaż biletów?
2. Jakie są kody do ustawienia linii SB,bo nigdzie ich nie mogę odnaleźć?
1. Niema tak w nowych solarisach , tylko w Mercedesach z oryginału, teraz są tylko pokazane bilety.
2. Normalnie np. linia SB16(Movie Park Germany -Bottrop ZOB/HBF- Essen-HBF) i spisujemy : Linia 01600 Route 01 ( Albo 01601 jak grasz na mercedesach z oryginału)

Miłego dnia

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2017 22:58 przez Hurtoaxt.)
10.11.2017 22:56
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 16
Dołączył: 06-2015
Podziękowań: 0
Post: #6
Solaris Urbino IV Metropole Ruhr
Cześć, w wymienionym pojeździe nie wyświetlają mi się żadne napisy, ani na wyświetlaczach zewnętrznych, ani wewnętrznych ani na bileterce. Zapewne brakuje mi fonts'ów. Czy jest szansa, żeby gdzieś je zdobyć?

12.11.2017 19:08
Szukaj postów Cytat

this mug is called a pedophile
Super Moderatorzy
Liczba postów: 1,777
Dołączył: 08-2013
Podziękowań: 883
Post: #7
RE: Metropole Ruhr
Sprawdź spójność plików na Steam, nikt nie będzie Ci udostępniał tych plików, jest to niezgodne z licencją dodatku.


Всех расстрелять.

CPU: AMD-FX6350 (Fortis 2 radiator) GPU: Saphirre Radeon R7 265X MOBO: ASRock 980DE3U3S3 R2.0 RAM: 2x 4GB GoodRam 1,35V DDR3 1600MHz
SSD: GoodRAM Iridium Pro 240GB 2,5" HDD: 2x 1TB Seagate Barracuda SATA III 7200RPM Installed OS: Windows 10 64bit & macOS Sierra 10.12.6
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN!
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH!
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!

W sprawach technicznych pisz na forum. Bądź miły dla osoby, która próbuje Ci pomóc, tym bardziej, że robi to bezpłatnie.
13.11.2017 00:37
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 20
Dołączył: 10-2016
Podziękowań: 7
Post: #8
RE: Metropole Ruhr
[Obrazek: Zqom0pr.png]

Po wybraniu SU 18 IV pojazdu takie coś się pokazuje:( o co kaman?


[Obrazek: bigeC3l.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2017 11:05 przez zolek.)
19.11.2017 11:04
Szukaj postów Cytat

this mug is called a pedophile
Super Moderatorzy
Liczba postów: 1,777
Dołączył: 08-2013
Podziękowań: 883
Post: #9
RE: Metropole Ruhr
Sam ten błąd dużo nie da, pokaż plik logfile.txt z folderu głównego gry.


Всех расстрелять.

CPU: AMD-FX6350 (Fortis 2 radiator) GPU: Saphirre Radeon R7 265X MOBO: ASRock 980DE3U3S3 R2.0 RAM: 2x 4GB GoodRam 1,35V DDR3 1600MHz
SSD: GoodRAM Iridium Pro 240GB 2,5" HDD: 2x 1TB Seagate Barracuda SATA III 7200RPM Installed OS: Windows 10 64bit & macOS Sierra 10.12.6
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN!
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH!
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!

W sprawach technicznych pisz na forum. Bądź miły dla osoby, która próbuje Ci pomóc, tym bardziej, że robi to bezpłatnie.
19.11.2017 11:22
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 20
Dołączył: 10-2016
Podziękowań: 7
Post: #10
RE: Metropole Ruhr
Kod:
====================
    Start logging
====================

Date:    19.11.2017
Time:    11:10:01
Version: 2.3.004

0 11:10:01 -  -       Information: OMSI is working in fullscreen mode
1 11:10:04 -  -       Information: TIR - looking for DLL path...
2 11:10:04 -  -       Information: TIR  - DLL path not found - TIR disabled [0]
3 11:11:34 -  -       Information: Options dialog created
4 11:11:34 -  -       Information: Weather dialog created
5 11:11:34 -  -       Information: Profiles dialog created
6 11:11:34 -  -       Information: Time table running dialog created
7 11:11:34 -  -       Information: Start dialog created
8 11:11:34 -  -       Information: Menu 2 created
9 11:11:34 -  -       Information: Menu 3 created
10 11:11:34 -  -       Information: Tut dialog created
11 11:11:35 -  -       Information: Menu pos set
12 11:11:35 -  -       Information: Bro initialized
13 11:11:35 -  -       Information: Human engine initialized
14 11:11:35 -  -       Information: Forms set
15 11:11:35 -  -       Information: Captions set
16 11:11:35 -  -       Information: Screen ration set
17 11:11:35 -  -       Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
18 11:11:35 -  -       Information: Init3D: Hardware vertex processing
19 11:11:35 -  -       Information: Init3D: Max iso = 16
20 11:11:35 -  -       Information: Init3D: Hal active
21 11:11:35 -  -       Information: Creating 3D device procedure finished
22 11:11:35 -  -       Information: 3D initialized
23 11:11:35 -  -       Information: Direct sound initialized
24 11:11:35 -  -       Information: Create main manager...
25 11:11:35 -  -       Information: Veh array created
26 11:11:35 -  -       Information: CS initialized
27 11:11:35 -  -       Information: Station manager created
28 11:11:35 -  -       Information: OBB created
29 11:11:35 -  -       Information: Tex managers created
30 11:11:35 -  -       Information: Tex manager started
31 11:11:35 -  -       Information: Tutorial manager created
32 11:11:35 -  -       Information: Material manager created
33 11:11:35 -  -       Information: Scenery object manager created
34 11:11:35 -  -       Information: Human manager created
35 11:11:35 -  -       Information: RV type manager created
36 11:11:35 -  -       Information: RV lists created
37 11:11:35 -  -       Information: Spline manager created
38 11:11:35 -  -       Information: Time table manager created
39 11:11:35 -  -       Information: Currency manager created
40 11:11:35 -  -     Warning:       Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
41 11:11:35 -  -     Warning:       Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
42 11:11:35 -  -     Warning:       Did not find texture file "reifen.bmp"!
43 11:11:35 -  -       Information: Visual helpers created
44 11:11:35 -  -       Information: Audio Mixer erstellen...
45 11:11:35 -  -       Information: ---
46 11:11:35 -  -       Information: Download Internet Textures...
47 11:11:40 -  -       Information: Input Manager erstellen...
48 11:11:40 -  -       Information: Tastaturbefehle laden...
49 11:11:40 -  -       Information: Game Controller laden...
50 11:11:40 -  -       Information: Progman initialisieren...
51 11:11:40 -  -       Information: Partikelvertices initialisieren...
52 11:11:40 -  -       Information: Lichtquellen initialisieren...
53 11:11:40 -  -       Information: System-Scriptvariablen initialisieren...
54 11:11:40 -  -       Information: Redline initialisieren...
55 11:11:40 -  -       Information: Traffic Path Manager initialisieren...
56 11:11:40 -  -       Information: Plugins initialisieren...
57 11:11:40 -  -       Information: Spline-Helper initialisieren...
58 11:11:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
59 11:12:23 -  -       Information: Load maps\Fikcyjny Szczecin\global.cfg map...
60 11:12:23 -  -       Information: Load Cloud and Snowfall objects...
61 11:12:23 -  -     Warning:       Did not find texture file "texture.tga"!
62 11:12:23 -  -     Warning:       Did not find texture file "Snow_1.bmp.001"!
63 11:12:23 -  -       Information: Load Precip. Part. System...
64 11:12:23 -  -       Information: Load Precip. Sound...
65 11:12:23 -  -       Information:    Sound erstellen...
66 11:12:23 -  -       Information:    Sound laden...
67 11:12:24 -  -       Information: Set Weather System vars...
68 11:12:24 -  -       Information: Sky and Weather created
69 11:12:24 -  -       Information: Date: 2017 1119, Time: 111503
70 11:12:44 -  -       Information: Fonts initialized
71 11:12:44 -  -       Information: Map created
72 11:12:46 -  -       Information:   Map Global File loaded
73 11:12:46 -  -       Information:   Registrations loaded
74 11:12:46 -  -       Information:   Parked Cars loaded
75 11:12:46 -  -       Information:   Map AILists loaded
76 11:12:46 -  -       Information:   New Centerkachel set
77 11:12:46 -  -       Information:   VarParents loaded
78 11:12:46 -  -       Information:   Special Objects refreshed
79 11:12:46 -  -       Information:   Object and Spline Matrices refreshed
80 11:12:52 -  -       Information: Map loaded
81 11:12:57 -  -     Warning:       Line "maps\Fikcyjny Szczecin\TTData\151.ttl", tour 192 has no valid AI group index and is invalid!
82 11:12:57 -  -     Warning:       Line "maps\Fikcyjny Szczecin\TTData\567.ttl", tour Brygada 3 (NS): Entry 2 begins before previous entry ends!
83 11:12:57 -  -       Information: Humans created
84 11:12:57 -  -       Information: Editor refreshed
85 11:12:57 -  -     Warning:       Cloudtype "-1" could not be found!
86 11:12:57 -  -       Information: Weather loaded
87 11:12:57 -  -       Information: Map camera loaded
88 11:12:57 -  -       Information: maps\Fikcyjny Szczecin\global.cfg map loaded!
89 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
90 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
91 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
92 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
93 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
94 11:12:59 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
95 11:13:01 -  -       Information: Refresh Tile: 16, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_1_-3.map ...
96 11:13:02 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
97 11:13:03 -  -       Information: Refresh Tile: 14, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_1_-2.map ...
98 11:13:04 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
99 11:13:05 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
100 11:13:05 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
101 11:13:06 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
102 11:13:06 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
103 11:13:06 -  -       Information: Refresh Tile: 12, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_1_-1.map ...
104 11:13:07 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
105 11:13:07 -  -       Information: Refresh Tile: 11, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_1_0.map ...
106 11:13:08 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
107 11:13:08 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
108 11:13:08 -  -       Information: Refresh Tile: 95, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_1_1.map ...
109 11:13:08 -  -       Information: Refresh Tile: 17, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_2_-3.map ...
110 11:13:08 -  -       Information: Refresh Tile: 18, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_2_-2.map ...
111 11:13:12 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
112 11:13:12 -  -       Information: Refresh Tile: 51, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_2_-1.map ...
113 11:13:13 -  -       Information: Refresh Tile: 58, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_2_0.map ...
114 11:13:13 -  -       Information: Refresh Tile: 105, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_2_1.map ...
115 11:13:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
116 11:13:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
117 11:13:13 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
118 11:13:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
119 11:13:14 -  -       Information: Refresh Tile: 52, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_3_-2.map ...
120 11:13:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
121 11:13:14 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
122 11:13:17 -  -       Information: Refresh Tile: 57, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_3_-1.map ...
123 11:13:21 -  -     Warning:       Did not find texture file "treehelper.png"!
124 11:13:21 -  -       Information: Refresh Tile: 56, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_3_0.map ...
125 11:13:22 -  -       Information: Refresh Tile: 104, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_3_1.map ...
126 11:13:22 -  -       Information: Refresh Tile: 54, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_4_-2.map ...
127 11:13:23 -  -       Information: Refresh Tile: 53, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_4_-1.map ...
128 11:13:24 -  -       Information: Refresh Tile: 55, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_4_0.map ...
129 11:13:24 -  -       Information: Refresh Tile: 107, maps\Fikcyjny Szczecin\tile_4_1.map ...
130 11:13:32 -  -       Information: Date: 2017 1119, Time: 111503
131 11:13:45 -  -       Information: Try placing random bus:
132 11:13:50 -  -     Warning:       Did not find texture file "textfeld_thermo.tga"!
133 11:13:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "Drucker-Textfeld.tga"!
134 11:13:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
135 11:13:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_min.tga"!
136 11:13:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_sec.tga"!
137 11:13:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_state.tga"!
138 11:13:52 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
139 11:13:52 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
140 11:13:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
141 11:13:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
142 11:13:54 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
143 11:13:56 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
144 11:13:56 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
145 11:13:57 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\EN92_wagenkasten_dreck.o3d!
146 11:13:57 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\LOD_EN92_tuer_MV.o3d!
147 11:13:57 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_EN92.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\EN92\LOD_EN92_tuer_MH.o3d!
148 11:13:58 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_Rad_v.bmp"!
149 11:14:16 -  -       Information: Try placing random bus:
150 11:14:16 -  -       Information: Try placing random bus:
151 11:14:16 -  -       Information: Try placing random bus:
152 11:14:21 -  -     Warning:       Did not find texture file "textfeld_thermo.tga"!
153 11:14:21 -  -     Warning:       Did not find texture file "Drucker-Textfeld.tga"!
154 11:14:22 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
155 11:14:22 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_min.tga"!
156 11:14:22 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_sec.tga"!
157 11:14:22 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Delay_state.tga"!
158 11:14:23 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
159 11:14:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
160 11:14:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "temp.bmp"!
161 11:14:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
162 11:14:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
163 11:14:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
164 11:14:26 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_main_wagenkasten_dreck.o3d!
165 11:14:28 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_articul_bellows_dirt.o3d!
166 11:14:28 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\LOD_GN92_main_tuer_MV.o3d!
167 11:14:28 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_main.cfg: texture filename regen.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\LOD_GN92_main_tuer_MH.o3d!
168 11:14:29 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_Rad_v.bmp"!
169 11:14:45 -  -     Warning:       Did not find texture file "LCD-Innenanzeige.bmp"!
170 11:14:47 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_wagennummer.tga"!
171 11:14:47 -  -     Warning:       Did not find texture file "D_kennzeichen.tga"!
172 11:14:47 -  -     Warning:       File Vehicles\MAN_NL_NG\model\model_GN92_trail.cfg: texture filename dreck.tga not found in mesh file Vehicles\MAN_NL_NG\model\GN92\GN92_trail_wagenkasten_dreck.o3d!
173 11:15:03 -  -       Information: Try placing random bus:
174 11:15:03 -  -       Information: Traffic loaded
175 11:15:03 -  -       Information: Date: 2017 1119, Time: 111503
176 11:15:03 -  -       Information: Reset Passengers...
177 11:15:03 -  -       Information: Initialize Scheduled AI...
178 11:15:03 -  -       Information: Refresh All Vehicle Indices...
179 11:15:03 -  -     Warning:       Direct3D-Device lost!
180 11:15:03 -  -       Information: Direct3D-Device resetted!
181 11:15:03 -  -       Information: Reset State Matrices...
182 11:15:03 -  -       Information: Start Tex Thread...
183 11:15:03 -  -       Information: Init Red Line...
184 11:15:03 -  -       Information: Set Initial Render States...
185 11:15:04 -  -       Information: Try placing random bus:
186 11:15:04 -  -       Information: Menu pos set
187 11:15:07 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
188 11:15:07 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
189 11:15:08 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
190 11:15:08 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
191 11:15:09 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
192 11:15:10 -  -     Warning:       Did not find texture file "Kennz.bmp"!
193 11:15:11 -  -     Warning:       Did not find texture file "..\..\Anzeigen\Seitenschilder\Fikcyjny Szczecin\63.bmp"!
194 11:15:11 -  -     Warning:       Did not find texture file "Linienlisten\Fikcyjny Szczecin_ANX.jpg"!
195 11:15:15 -  -       Information: Menu pos set
196 11:15:15 -  -       Information: Init3D: BackBufferFormat = 22
197 11:15:15 -  -       Information: Init3D: Hardware vertex processing
198 11:15:15 -  -       Information: Init3D: Max iso = 16
199 11:15:15 -  -       Information: Init3D: Hal active
200 11:15:15 -  -       Information: Creating 3D device procedure finished
201 11:15:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
202 11:15:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
203 11:15:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
204 11:15:20 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
205 11:15:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
206 11:15:24 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
207 11:15:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
208 11:15:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
209 11:15:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
210 11:15:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
211 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
212 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
213 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
214 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
215 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
216 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
217 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
218 11:15:36 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
219 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
220 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
221 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
222 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
223 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
224 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
225 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
226 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
227 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "Fenster_int.dds"!
228 11:15:38 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
229 11:15:40 -  -     Warning:       File vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk_V.cfg: texture filename Haupttextur_NG_V_dreck.dds not found in mesh file vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk\UrbinoIV_Fenster_int_V.o3d!
230 11:15:41 -  -     Warning:       File vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk_V.cfg: texture filename Haupttextur_NG_V_dreck.dds not found in mesh file vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk\UrbinoIV_Fenster_ext_V.o3d!
231 11:15:44 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
232 11:15:44 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
233 11:15:46 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
234 11:15:46 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
235 11:15:46 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
236 11:15:46 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
237 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
238 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
239 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
240 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
241 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
242 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
243 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
244 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
245 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
246 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
247 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
248 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
249 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
250 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
251 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
252 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_H)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
253 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
254 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_H)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
255 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
256 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
257 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
258 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
259 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
260 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
261 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
262 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
263 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
264 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
265 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
266 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_H)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
267 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
268 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_H)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
269 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
270 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
271 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
272 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
273 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
274 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
275 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
276 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
277 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
278 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
279 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
280 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
281 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
282 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
283 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
284 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
285 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
286 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
287 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
288 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
289 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
290 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
291 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
292 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
293 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
294 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
295 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
296 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
297 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
298 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
299 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
300 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
301 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
302 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
303 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
304 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
305 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
306 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
307 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
308 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
309 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
310 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
311 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doorwarn)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
312 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doorwarn)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
313 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
314 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
315 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
316 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
317 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
318 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
319 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
320 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
321 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
322 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
323 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
324 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
325 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
326 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
327 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
328 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
329 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
330 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
331 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
332 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
333 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
334 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
335 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
336 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
337 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
338 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
339 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
340 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
341 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
342 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
343 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
344 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
345 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
346 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
347 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
348 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
349 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
350 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
351 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
352 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
353 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
354 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
355 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doorwarn)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
356 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
357 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
358 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
359 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
360 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.var_doorusage)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
361 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
362 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
363 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
364 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
365 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
366 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
367 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_h)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
368 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_m)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
369 11:16:25 -  -   Error:           Błąd: polecenie  "(L.L.vis_doortype_v)" (vehicles\RUHR_Solaris\\script\door-3.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa!
370 11:16:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
371 11:16:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
372 11:16:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
373 11:16:26 -  -     Warning:       Did not find texture file "Gelenk.jpg"!
374 11:16:29 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
375 11:16:29 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
376 11:16:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
377 11:16:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
378 11:16:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
379 11:16:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
380 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
381 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
382 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
383 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
384 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
385 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
386 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "BMN_VDV_Font_alpha.bmp"!
387 11:16:40 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
388 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
389 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
390 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
391 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
392 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
393 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
394 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
395 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
396 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "Fenster_int.dds"!
397 11:16:41 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
398 11:16:43 -  -     Warning:       File vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk_V.cfg: texture filename Haupttextur_NG_V_dreck.dds not found in mesh file vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk\UrbinoIV_Fenster_int_V.o3d!
399 11:16:44 -  -     Warning:       File vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk_V.cfg: texture filename Haupttextur_NG_V_dreck.dds not found in mesh file vehicles\RUHR_Solaris\model\Gelenk\UrbinoIV_Fenster_ext_V.o3d!
400 11:16:52 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
401 11:16:52 -  -     Warning:       Did not find texture file "IBIS2-Textfeld.tga"!
402 11:16:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
403 11:16:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
404 11:16:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "txt.dds"!
405 11:16:53 -  -     Warning:       Did not find texture file "7.jpg"!
406 11:17:04 -  -   Error:           Zugriffsverletzung bei Adresse 005D4AC5 in Modul 'Omsi.exe'. Lesen von Adresse 00000620: AMUAV.CNAVO.MV.S
407 11:17:20 -  -       Information: Deativating TIR...
408 11:17:20 -  -       Information: TIR was not available
409 11:17:20 -  -       Information: Closing actual map...
410 11:17:20 -  -       Information: Actual map closed!
411 11:17:21 -  -       Information: OMSI is closing...


pause1 w dniu 19.11.2017 o 11:36 edytował tego posta. Powód zmian / notatka moderatorska:

Umieściłem log w odpowiednich tagach.



[Obrazek: bigeC3l.png]
19.11.2017 11:31
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: