Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOPgear - rekrutacja trwa
Autor Wiadomość

Kąstal Hożuf
Zasłużeni
Liczba postów: 268
Dołączył: 01-2013
Podziękowań: 477
Post: #1
GOPgear - rekrutacja trwa
Jesteś z Górnego Śląska i interesujesz się komunikacją? Chciałbyś poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach? A może korzystasz z transportu zbiorowego i chciałbyś coś ulepszyć?
Dołącz do GOPgear!
Szukamy zawodników, którzy chcieliby brać udział w nietypowych wyścigach różnych środków transportu. Rower, tramwaj, samochód, autobus, pociąg - to tylko niektóre ze środków transportu które ścierają się ze sobą podczas naszych wyścigów. Staramy się udowodnić, że nie zawsze samochód jest najszybszy, a połączenia z przesiadkami potrafią dać lepszy czas przejazdu niż te bezpośrednie. Jako że wyścigi odbywają się w dni robocze ścieramy się także z różnymi niedogodnościami i ułomnościami systemu komunikacyjnego. Po każdym wyścigu wyciągane są wnioski, które następnie redagujemy i wysyłamy do odpowiednich instytucji - urzędów miast, organizatorów transportu czy też przewoźników.

Chcesz dowiedzieć się więcej - zajrzyj na Facebooka
https://facebook.com/gopgear.wyscigi/
Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć wypełnij ankietę
https://goo.gl/forms/lX6Ncuf1V7bValuF2

Szczegóły odnośnie rekrutacji:
https://docs.google.com/document/d/1DSFV...sp=sharing

01.10.2017 19:46
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: pause1
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: