Route:2
Kierunek:SŁONECZNY STOK
Linia w negatywie:NIE
Polskie Znaki:TAK
Lista Przystanków:http://www.komunikacja.bialystok.pl/?page=lista_przystankow&nr=1&rozklad=
JESZCZE BĘDZIE 4 ZAMÓWIENIA NA LINIE 2,3,4,5
Nazwa pliku .HOF: Białystok
Kierunki: Św.Jerzego Os.Nowe Miasto - Dojlidy Górne/Pętla
-----
Linia:2
Route:01
Kierunek:Św.Jerzego Os.Nowe Miasto
Linia w negatywie:Nie
Polskie Znaki:Tak
Lista przystanków:
DOJLIDY GÓRNE, Pętla
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Stoczni Gdańskiej/Kościół
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Milowa
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Zabłudowska
ZABŁUDOWSKA, Stoczni Gdańskiej
ZABŁUDOWSKA, Masztowa
KS.SUCHOWOLCA, Ordynacka
KS.SUCHOWOLCA, Dojlidy Cmentarz I
KS.SUCHOWOLCA, Cmentarz Prawosławny
KS.SUCHOWOLCA, ks.Suchowolca/Kościół
DOJLIDY FABRYCZNE, Ks.Suchowolca
DOJLIDY FABRYCZNE, Dojnowska
BRANICKIEGO, Baranowicka
BRANICKIEGO, Geodetów
PIASTOWSKA, Nowowarszawska
WARSZAWSKA, Piastowska
WARSZAWSKA, Uniwersytet
PAŁACOWA, Hotel
SIENKIEWICZA, Białówny
MALMEDA, Lipowa
LIPOWA, Kino Pokój
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, Św.Rocha
DĄBROWSKIEGO, P.Kontroli
KOLEJOWA, Kolejowa
ZWYCIĘSTWA, Prowiantowa
HETMAŃSKA, Gruntowa
HETMAŃSKA, Promienna
HETMAŃSKA, Marczukowska
GEN.E.FIELDORFANILA, gen.Fieldorfa Nila
SKŁADOWA, Octowa
SKŁADOWA, Hurtowa
SKŁADOWA, P.Kontroli 9L
ŻEROMSKIEGO, Transportowa
ŻEROMSKIEGO, Cerkiew Św. Jerzego
PUŁASKIEGO, Zachodnia
ŚW.JERZEGO, Dubois
------
Route:01
Kierunek:Dojlidy Górne
Linia w negatywie:NIE
Polskie Znaki:TAK
Lista Przystanków:
ŚW.JERZEGO, Św.Jerzego
DUBOIS, Pawilon
PUŁASKIEGO, Przedszkole
ŻEROMSKIEGO, Pułaskiego
SKŁADOWA, Urząd Miejski
SKŁADOWA, Stacja Paliw
SKŁADOWA, Tunel
HETMAŃSKA, gen.Fieldorfa Nila
HETMAŃSKA, Marczukowska
HETMAŃSKA, Promienna
ZWYCIĘSTWA, Hetmańska
ZWYCIĘSTWA, W.S.E
KOLEJOWA, Dworzec PKP
DĄBROWSKIEGO, P.Kontrol
LIPOWA, Św.Rocha
MALMEDA, Zamenhofa
SIENKIEWICZA, Rzeka Biała
WARSZAWSKA, Bank
WARSZAWSKA, Kościół Św.Wojciecha
WARSZAWSKA, Piastowska
BRANICKIEGO, Miłosza
BRANICKIEGO, Zaściańska
BRANICKIEGO, Nowowarszawska
DOJLIDY FABRYCZNE, CentrumDojlidy
DOJLIDY FABRYCZNE, Ks.Suchowolca
KS.SUCHOWOLCA, Myśliwska
KS.SUCHOWOLCA, Proroka Eliasza
KS.SUCHOWOLCA, Dojlidy Cmentarz I
KS.SUCHOWOLCA, Dojlidy Cmentarz II
ZABŁUDOWSKA, Kol. Dojlidy
ZABŁUDOWSKA, Zalesie
ZABŁUDOWSKA, Stoczni Gdańskiej
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Zabłudowska
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Wodna
STOCZNI GDAŃSKIEJ, Stoczni Gdańskiej/Kościół
DOJLIDY GÓRNE, Pętla
Jeszcze zamówienia na linie 3,4,5
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2017 15:33 przez michalopolako123.)
Route:2,3
Kierunek: Wiślana Os.Jaroszówka i Nowodworce route.3
Linia w negatywie:nie
Polskie Znaki:Tak
Lista Przystanków:
WIADUKT, Pętla
WIADUKT, PKP Stadion
KAWALERYJSKA, Zapiecek
KAWALERYJSKA, Bazar(B)
KAWALERYJSKA, Uniwersytet Muzyczny
WIEJSKA, Uniwersytet
WIEJSKA, Politechnika
WIEJSKA, Pogodna
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Zwierzyniecka
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Waszyngtona
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Opera i Filharmonia Podlaska
LEGIONOWA, Szkoła
SIENKIEWICZA, Rynek Kościuszki
SIENKIEWICZA, Rzeka Biała
SIENKIEWICZA, Kom.Woj.Policji
SIENKIEWICZA, Ryska
WASILKOWSKA, Traugutta
RAGINISA, Wysockiego
RAGINISA, Cmentarz Farny
RAGINISA, Trawiasta
RAGINISA, Kazimierza Wielkiego
RAGINISA, Baśniowa
RAGINISA, Uśmiechu
NIEMEŃSKA, Pętla
NIEMEŃSKA, Berezyńska
NIEMEŃSKA, Czarnej Hańczy
NIEMEŃSKA, Wiślana
Lista przystanków Do Nowodworów
WIADUKT, Pętla
WIADUKT, PKP Stadion
KAWALERYJSKA, Zapiecek
KAWALERYJSKA, Bazar(B)
KAWALERYJSKA, Uniwersytet Muzyczny
WIEJSKA, Uniwersytet
WIEJSKA, Politechnika
WIEJSKA, Pogodna
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Zwierzyniecka
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Waszyngtona
PREZ.R.KACZOROWSKIEGO, Opera i Filharmonia Podlaska
LEGIONOWA, Szkoła
SIENKIEWICZA, Rynek Kościuszki
SIENKIEWICZA, Rzeka Biała
SIENKIEWICZA, Kom.Woj.Policji
SIENKIEWICZA, Ryska
WASILKOWSKA, Traugutta
RAGINISA, Wysockiego
RAGINISA, Cmentarz Farny
RAGINISA, Trawiasta
RAGINISA, Kazimierza Wielkiego
RAGINISA, Baśniowa
RAGINISA, Uśmiechu
NIEMEŃSKA, Pętla
NIEMEŃSKA, Berezyńska
NIEMEŃSKA, Czarnej Hańczy
NIEMEŃSKA, Wiślana
RAGINISA, Ogródki Działkowe 2
NOWODWORCE, Zaciszna 2
NOWODWORCE, Nowodworce Pks 2
NOWODWORCE, Brzozowa 2
NOWODWORCE, Nowodworce 2
Nazwa pliku .HOF: Białystok
Kierunki: Klepacka - Wiewiórcza/Myśliwska Pętla
-----
Linia:4
Route:1
Kierunek: Wiewiórcza/Myśliwska Pętla
Linia w negatywie:Nie
Polskie Znaki:Tak
Lista przystanków:
KLEPACKA, Pętla
NIEWODNICKA, Spokojna
MEKSYKAŃSKA, Watykańska
MEKSYKAŃSKA, I.P.N
NOWOSIELSKA, Węgierska
NOWOSIELSKA, Osiedle KZKS
ELEWATORSKA, Stadion
ELEWATORSKA, PZZ
ELEWATORSKA, Polmos
ELEWATORSKA, Fadom
AL.JANA PAWŁA II, W.S.P
AL.JANA PAWŁA II, Hotel Leśny
AL.JANA PAWŁA II, Biawar
AL.JANA PAWŁA II, Rzeka Biała
AL.JANA PAWŁA II, Centrum Handlowe
ZWYCIĘSTWA, Hetmańska
ZWYCIĘSTWA, W.S.E
KOLEJOWA, Dworzec PKP
DĄBROWSKIEGO, P.Kontrol
LIPOWA, Św.Rocha
MALMEDA, Zamenhofa
AL.PIŁSUDSKIEGO, Sienkiewicza
MICKIEWICZA, Uniwersytet Medyczny
MICKIEWICZA, Grottgera
MICKIEWICZA, Podleśna
MICKIEWICZA, Zwierzyniecka
MICKIEWICZA, Ciołkowskiego
WIEWIÓRCZA, Liceum
WIEWIÓRCZA, WORD
WIEWIÓRCZA, Szpacza
WIEWIÓRCZA, Myśliwska Pętla
------
Route:2
Kierunek:Klepacka/Pętla
Linia w negatywie:Nie
Polskie Znaki:Tak
Lista Przystanków:
WIEWIÓRCZA, Myśliwska Pętla
WIEWIÓRCZA, Szpacza
WIEWIÓRCZA, Szpital Zakaźny
WIEWIÓRCZA, Sokola
MICKIEWICZA, Wiewiórcza
MICKIEWICZA, Jagiellońska
MICKIEWICZA, Miłosza
MICKIEWICZA, Orzeszkowej
MICKIEWICZA, Urząd Wojewódzki
BRANICKIEGO, UrządMiejski
AL.PIŁSUDSKIEGO, Pałacowa
SIENKIEWICZA, Białówny
MALMEDA, Lipowa
LIPOWA, Kino Pokój
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, Św.Rocha
DĄBROWSKIEGO, P.Kontroli
KOLEJOWA, Kolejowa
ZWYCIĘSTWA, Prowiantowa
AL.JANA PAWŁA II, Hotel Turkus
AL.JANA PAWŁA II, St.Paliw
AL.JANA PAWŁA II, al.Jana Pawła II/Kościół
AL.JANA PAWŁA II, Pomnik
AL.JANA PAWŁA II, Hotel Leśny
AL.JANA PAWŁA II, Makro
ELEWATORSKA, Fadom
ELEWATORSKA, Polmos
ELEWATORSKA, PZZ
ELEWATORSKA, Stadion
NOWOSIELSKA, Osiedle KZKS
NOWOSIELSKA, Węgierska
MEKSYKAŃSKA, I.P.N
MEKSYKAŃSKA, Rumuńska
NIEWODNICKA, Spokojna
KLEPACKA, Pętla
Linia 5 ostatnia
Nazwa pliku .HOF: Białystok
Kierunki: Dziesięciny - Towarowa/Pętla
-----
Linia:5
Route:1
Kierunek:Towarowa/Pętla
Linia w negatywie:Nie
Polskie Znaki:Tak
Lista przystanków:
GEN.HALLERA, Pętla
GEN.HALLERA, Dziesięciny
GEN.HALLERA, Palmowa
GEN.HALLERA, Gajowa
ANTONIUK FABRYCZNY, Konstytucji 3 Maja
ANTONIUK FABRYCZNY, Ogrodniczki
ANTONIUKOWSKA, Wierzbowa
ANTONIUKOWSKA, Knyszyńska
DĄBROWSKIEGO, P.Kontrol
LIPOWA, Św.Rocha
MALMEDA, Zamenhofa
AL.PIŁSUDSKIEGO, Sienkiewicza
PAŁACOWA, Hotel
SŁONIMSKA, Urząd Miejski
PIASTA, Piasta
MIESZKA I, Apteka
PIASTOWSKA, Piastowska/Kościół
TOWAROWA, Piastowska
TOWAROWA, Garaże
TOWAROWA, Pętla
------
Route:2
Kierunek:Dziesięciny
Linia w negatywie:Nie
Polskie Znaki:Tak
Lista Przystanków:
TOWAROWA, Pętla
TOWAROWA, Parking
PIASTOWSKA, OsPiasta
MIESZKA I, Piastowska
MIESZKA I, Szkoła
PIASTA, Skorupska
SŁONIMSKA, Urząd Miejski
PAŁACOWA, Hotel
SIENKIEWICZA, Białówny
MALMEDA, Lipowa
LIPOWA, Kino Pokój
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, Św.Rocha
DĄBROWSKIEGO, P.Kontroli
ANTONIUKOWSKA, Owsiana
ANTONIUKOWSKA, Narewska
ANTONIUKOWSKA, Świętokrzyska
ANTONIUK FABRYCZNY, Gajowa
GEN.HALLERA, gen.Hallera/Kościół
GEN.HALLERA, Brzozowa
GEN.HALLERA, Parking
GEN.HALLERA, Pętla
Zjazdy Na Zajezdnie:
1-Zjazd Do zajezdni ul.Jurowiecka Route: 3 dojazd do przystanku AL.Józefa Piłsudskiego/CZĘSTOCHOWSKA
2-Zjazd Do zajezdni ul.Składowa ROUTE: 3 dojazd do przystanku SKŁADOWA/UM/P.K
3-Zjazd Do zajezdni ul.Składowa ROUTE: 4 dojazd do przystanku WIEJSKA/KOPERNIKA
4-Zjazd Do Zajezdni ul.Składowa ROUTE: 3 dojazd do przystanku Grottgera/P.K
5-Zjazd do zajezdni ul.Składowa Route 3 dojazd do przystanku OGRODNICZKI/P.K
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2017 15:58 przez michalopolako123.)
Hide Spoiler
Nazwa pliku .HOF: Kraków
Kierunki: Zjazd do zajezdni, Przejazd Techniczny, Nauka Jazdy , 90 Lat Komunikacji Miejskiej Mpk S.A, Mpk Kraków ,Solaris , Jelcz , Mercedes-Benz, MAN Azory, Nowy Biezanów Południe, Bulwarowa, Chełmońskiego Pętla ,Kraków Airport, Dworzec Główny Wschód