Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Emergency Stories - MTA:SA
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 109
Dołączył: 12-2015
Podziękowań: 48
Post: #1
Emergency Stories - MTA:SA
Projekt Emergency Stories - MTA, tworzony od 26 lipca 2015r.

Emergency Stories (w skrócie EmStories), to serwer RPG, który przykłada ogromną uwagę do służb mundurowych takich jak Pogotowie Ratunkowe, Państwowa Straż Pożarna czy Policja. Niewykluczone, że w fazie rozwoju pojawią się kolejne frakcje związane ze służbami mundurowymi. Dodatkowo nie zapomnieliśmy o typowych dla RPG atrakcjach. Nasz koncept zawarł w sobie kilka prac dorywczych (bardzo rozbudowanych), system nieruchomości, pojazdów i wiele, wiele innych - zbyt dużo, by wymieniać...:)

Nigdy nie chcieliśmy się upodabniać do jakiegokolwiek istniejącego już serwera, dlatego wszystko co możliwe rozwiązaliśmy w inny sposób. Dzięki temu jesteśmy nowością, czymś świeżym, a nie pseudoserwerem, podróbą już istniejącego. Kod jest solidny i oczywiście autorski. Podmianki, które można u nas znaleźć wyszły z warsztatów naszych modelarzy. Są doskonale dopracowane. Dbamy o szczegóły, jednak nie zapominamy o rzeczach najważniejszych. Ekipa została starannie dobrana - nie spotkacie się u nas z brakiem profesjonalizmu czy faworyzacją.


Skrót Info:
Nazwa: Emergency Stories
IP serwera: mtasa://87.98.236.1:27015
Sloty: 200
Forum: http://emstories.pl/
Gamemode: RPG


[Obrazek: anim_879a6f76-e243-1a14-314f-1acfb4a117d1.gif]
17.10.2016 08:15
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: