Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie S.A.
Autor Wiadomość

Spec od AI List
Użytkownicy
Liczba postów: 188
Dołączył: 05-2013
Podziękowań: 127
Post: #241
RE: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie S.A.
No i mamy ciąg dalszy wojny z PESą.
http://infotram.pl/mpk-krakow-idzie-do-s...92612.html
Dodatkowo ujawniono dokumenty z rozprawy w KIO. Oto wyciąg:
Cytat:No to mamy oficjalne potwierdzenie co do "jakości" krakowiaków. Powołując się na dokument wydany przez Krajową Izbę Odwoławczą, MPK przez pierwsze 14 miesięcy eksploatacji krakowiaków zgłosiło aż 1700 (!) reklamacji tych wagonów. Uśredniając, daje to blisko 50 usterek na każdy z 36 krakowiaków:O Jest też przyznane, że ich awaryjność była o wiele wyższa niż bombardierów w analogicznym okresie. To chyba zamyka dyskusję odnośnie do jakości wykonania wagonów PESY.

Super, że w mieście jest coraz więcej niskopodłogowców. Trzymamy też kciuki za polskie firmy i cieszymy się, gdy się prężnie rozwijają. Nie zmieni to jednak faktu, że wagony PESY są po prostu fatalne. Nie dziw, że MPK stara się obecnie wykluczyć tego producenta z najnowszego przetargu na 35-50 tramwajów.


Moje Textury do OMSI 2
[Obrazek: HYZ8vyK.jpg]
09.03.2017 21:46
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: