Odpowiedź 
Ograniczenie dotyczące sygnatur + maile z domeny Strefy
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,419
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 456
Post: #1
Ograniczenie dotyczące sygnatur + maile z domeny Strefy
Tym razem mam dwa ogłoszenia parafialne.

Pierwsze dotyczy sygnatur. Wprowadziłem ograniczenie, że sygnaturę może ustawić Użytkownik, który napisał co najmniej jedną wartościową wiadomość na Forum. Chodzi tu tylko i wyłącznie o to, żeby boty, które czasem przejdą procedurę rejestracji, nie wstawiały w sygnatury reklam, linków i innych głupot. Wykrycie takiego procederu nie jest łatwe dla administracji, przez ostatnie dwa dni zostało usuniętych wiele kont botów, które w ten sposób się zabawiły. W tej chwili Forum zdaje się być czyste i nie chcemy tu więcej takich sytuacji.

Drugie ogłoszenie to konieczność poinformowania Was, że w ciągu dwóch dni zostało wysłane mnóstwo maili z poziomu skryptu ze względu na podwyższone zainteresowanie Gości i nie wszystkie (szczególnie dzisiaj) dochodziły do adresatów. Po prostu serwer został mocno obciążony pod tym względem i nie wszystkie czynności były należycie wykonywane. Aktywacja nowych Użytkowników odbędzie się dzisiaj w nocy manualnie. Proszę się nie martwić i nie zakładać kolejnych kont.

Dziękuję, pozdrawiam :)


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2015 23:11 przez skawek.)
07.04.2015 23:09
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: