Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
On The Road
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 1
Dołączył: 08-2013
Podziękowań: 0
Post: #1
On The Road
Gra w wersji wczesnego dostępu do zakupienia na Aerosoft i Steam.

Producent : toxtronyx interactive GmbH
Gatunek: symulator ciężarówki
Cena około 15 EUR

Jak na wczesny dostęp nawet mi się podobała, chociaż samochód na tę chwilę jest kompletnie niesterowny. Próbowałem skonfigurować kierownicę, ale na G27 udało mi się tylko przypisać pedał gazu do przyspieszania, pozostałych osi... jakby konfigurator nie "wyczuwał"

Gra na klawiaturze jest mordęgą pierwszego sortu, ciągłe kontrowanie powoduje, że przyczepa na skrętnym dyszlu lata po całym pasie. Plus za to, że gdy złapiemy pobocze ewidentnie czuć, że nas ściąga. Praca zawieszenia kabiny też jakoś bardziej odczuwalna niż w ETS2 bez modów. Na pochwałę również trzeba zaliczyć pracę skrzyni biegów, bo pracuje jak w ciężarówce, a nie jak ZF8HP w Maserati Ghibli M157 czy BMW7 (znów szpila w ETS2), więc i rozpędzanie zestawu jest bardziej realistyczne.

Dźwięk póki co to... testówka.

Gra korzysta z licencji M.A.N-a, więc jeździmy TGXem z przyczepą pod kontenery BDF, jak wyżej wspominałem na skrętnym dyszlu.

System ekonomiczny też może być bardziej rozbudowany niż w ETS2, ot mamy listę towarów z dokładną masą własną do pobrania z miasta A do B, prawdopodobnie będzie możliwość łączenia ładunków, przynajmniej mam wrażenie, że developerzy idą w tę stronę.

Ktoś z Was już testował?
I może komuś się udało kierownicę skonfigurować?
Wersja do której się odnoszę: 0.5.4RC1

30.04.2017 12:36
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 15
Dołączył: 06-2014
Podziękowań: 0
Post: #2
RE: On The Road
Gra zawsze bedzie porównywana do najpopularniejszego tytułu o tym temacie a mianowice do ETS. Pomimo wielu wad, "On the Road", ja chciałbym przedstawić jego zalety w porównaniu do ETSa a są to:
1. Poprawna fizyka jazdy. Wreszcie kabina buja się jak powinna. W ETS mamy jazdę klockiem i nawet mody niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. On the road odzwierciedla jak najbardziej poprawną fizykę.,
2. Szerokość jezdni w stosunku do szerokości pojazdu,
3. Skala znaków drogowych poziomych i pionowych.

07.04.2018 16:36
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: