Zamknięty 
Problem przy uruchamianiu gry - system nie może odnaleźć określonej ścieżki
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 3
Dołączył: 02-2015
Podziękowań: 0
Post: #1
Problem przy uruchamianiu gry - system nie może odnaleźć określonej ścieżki
Dziś pojawił mi się taki problem https://zapodaj.net/22576af030de0.png.html , zainstalowałem grę jeszcze raz i nic to nie dało, pomoże ktoś?

skawek w dniu 01.02.2018 o 21:39 edytował tego posta. Powód zmian / notatka moderatorska:

Poprawiłem tytuł wątku.


01.02.2018 14:44
Szukaj postów

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 39
Dołączył: 08-2015
Podziękowań: 20
Post: #2
RE: Problem przy uruchaminu gry
Musisz po prostu zrobić byle jaki plik w paincie o tej nazwie i wrzucić go do odpowiedniego folderu.


Pomogłem? Daj Rep+! :)
01.02.2018 15:59
Szukaj postów

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 3
Dołączył: 02-2015
Podziękowań: 0
Post: #3
RE: Problem przy uruchaminu gry
Ok, wszystko działa

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.02.2018 16:14 przez mag1169.)
01.02.2018 16:12
Szukaj postów
Zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: