Odpowiedź 
Soundmod
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 21
Dołączył: 02-2016
Podziękowań: 1
Post: #1
Soundmod
Witam, mam takie pytanie oraz od razu informuję, że nie jestem pewien w którym dziale takowe pytanie zadać, więc myślę, że tu będzie dobrze.

Czy istnieje możliwość, aby wgrać soundmoda od DSR1978 ( a mianowicie tego https://www.youtube.com/watch?v=a4yAVqGLYI4&t ) aby działał z MAN'em NG312 4 drzwiowym ?

06.01.2017 05:07
Szukaj postów Cytat

Administrator
Administratorzy
Liczba postów: 1,299
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 389
Post: #2
RE: Soundmod
Istnieje taka możliwość. Uprzedzając kolejne pytania: nie ma na to tutoriali, bo przeniesienie każdej modyfikacji z jednego modelu do innego, to indywidualna kwestia, bo każdy model różni się skryptami. Zaczyna się od przeniesienia wszystkich dźwięków do folderu "Sound" w modelu łącznie z plikiem konfiguracyjnym .cfg dźwięku oraz uwzględnieniem tego w pliku .bus, ewentualnie stworzeniem kopii pliku .bus z inną nazwą w zmiennej w nazwie widocznej modelu tak, aby wyróżniał się na liście pojazdów i podaniu nazwy pliku .cfg dźwięku w zmiennej [sound]. Potem jest dłubanina, jeśli jakieś dźwięki nie będą działały, bo trzeba poszukać w skryptach niedziałających dźwięków jak nazywa się funkcja, którą ma wykonywać i zaktualizować to w pliku .cfg dźwięku. To dość zaawansowana robota i trzeba mieć spore pojęcie o tym.


!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!

CPU: Pentium Core2Duo E8400 @ 2x3.0GHz; RAM: 12GB RAM DDR3; GFX: Gigabyte GeForce GTX650; OS: Windows 10 Pro x64

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIAFind me on: fb.me/mattezpl
06.01.2017 08:55
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: Vertilofsky

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 21
Dołączył: 02-2016
Podziękowań: 1
Post: #3
RE: Soundmod
Dzięki M@ttez za pomoc. Nawet nie będę próbował bo jednak jak już wspomniałeś, jest w tym dużo roboty. No cóż. A soundmod fajny, tylko nie do tego autobusu jakiego bym chcial:(

07.01.2017 02:16
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: