Strefa OMSI

Pełna wersja: Berlin X10
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: omsi_berlin_x10__final_2d.jpg]

Projekt: Berlin X10
Wersja: 1.0
Autor: Maerkertram
Źródło, download i wszelkie informacje: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Dzisiaj został wydany dodatek "Berlin X10". Autorem jest Maerkertram. Produkt kosztuje ~26 € czyli mniej więcej 110 zł.

Dodatek oferuje przejazd czterema liniami na terenie Berlina i Teltow - X10, 115, 625 i 626 oraz wieloma innymi liniami na fragmencie trasy (wspólne odcinki). W dodatku znajdują się następujące autobusy: MAN DL05, DL07, DL08 i DL09

Screeny:
[Obrazek: omsi-x1008.jpg]
[Obrazek: omsi-x1001.jpg]
[Obrazek: omsi-x1006.jpg]
[Obrazek: omsi-x1009.jpg]
To jest ten sam pojazd co tu gdzieś kiedyś był do pobrania? Czy to tylko zbieżność modeli?
To jest zbieżność modeli:)
Model ten sam, tylko wykonanie inne (zdecydowanie porządniejsze).
Ten dodatek to jeden wielki niewypał. Hamburg albo Drei Generationen to jes bajeczka w porównaniu do tego, spójrzmy na pulpit w MAN-ie, albo na teksturę siedzeń albo na wyświetlacze. Nóż się otwiera w kieszeni. Jedynie o co to mapa ciut lepsza aczkolwiek czasami też są tekstury słabszej jakości. Ogólnie ocena to mocne 4/10. (Podniosłem trochę przez ta mapę ).
A ja gorąco polecam ten dodatek po wgraniu paru drobnych modyfikacji z oficjalnego forum (na dźwięki i tekstury pulpitu). Modelem się jedzie naprawdę bardzo przyjemnie, z jakiegoś powodu jest to póki co jedyny MAN w OMSI w którym faktycznie czuje się, że to MAN. Mapa jest przeciętna, ale dobrze zoptymalizowana, ma fajne zapowiedzi przystanków (Mozart! <3). Z racji tego, że nie jestem na swoim komputerze nie udało mi się dotrzeć do S+U Zoo, ale po Poczdamie, Teltow i niektórych dzielnicach Berlina (linie 115 i 285) sobie pojeździłem i stwierdzam, że mapa ma podobny wielkomiejski klimat do Gladbeck. Nie wiem, o co koledze powyżej chodzi z wyświetlaczami, niedawno wyszedł update, dzięki któremu wyglądają one na prawdziwe LCD. Moje zastrzeżenia: faktycznie kiepska tekstura pulpitu w oryginale, za grube poręcze dla pasażerów, tekstura deszczu. Dodatkowo na mapie występował bug z zapowiedzią przystanku U Fehrbelliner Platz, ale został poprawiony po update. Jakbym miał ocenić numerycznie, to myślę, że 7/10 będzie odpowiednie.
@Goppel a czy mógłbym linka do tych drobnych modyfikacji do MAN-a, z niemieckiego forum?
Kupiłem wczoraj ten dodatek na Steam i się niestety zawiodłem.
Duże wymagania sprzętowe, znikające tekstury, znikające obiekty - w czasie jazdy 2 razy zdarzyło mi się, że wyparowało miasto wokół mnie - drogi, budynki itp.
Inne dodatki działają u nie bez żadnego problemu, czy to darmowe czy płatne.
Czekam na refund ze Steam.
Rzadko bawię się w takie ocenianie, ale nikt tu nic nie pisze to coś tam naskrobię. Generalnie tak, Znikanie budynków też mi się zdarzyło. Dziwne to jest trochę, że nagle nic nie ma prawie koło ciebie bez powodu. Powinno to zostać poprawione. FPS niżej 20 raczej nie schodzi, jezeli nie ładuje się w tym czasie nic. Mapa ciekawie wykonana i dobrze odwzorowuje Berlin. Okolice ZOO są świetnie wykonane. Generalnie polecam, czuć klimacik. Mam też zastrzeżenia co do parkowania aut na w niektórych miejscach na prawych pasach ruchu co obniża św.Przepustowość. Lwy wykonane bardzo przyjemnie, ale przystankowy do poprawy.
Stron: 1 2
Przekierowanie