Strefa OMSI

Pełna wersja: Ostrzeżenia za prośby o pomoc techniczną przez PW.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.

Tak jak w temacie - można by było wprowadzić ostrzeżenia za prośby o pomoc techniczną przez PW? Oczywiście po uzasadnieniu tego np. screenem. Wielu użytkowników, w tym m.in. ja, dostaje sporo wiadomości od osób, które niechętnie piszą na forum. Proszę również innych o opinię w tej sprawie.

Pozdrawiam,
KMSzczecin.
Jeśli otrzymujecie jakiekolwiek denerwujące PW to piszcie do kogoś z Ekipy i jakoś to rozwiążemy, niemniej jeśli zdarza się to sporadycznie to możecie sami ich pouczyć, żeby napisać na forum, a przez PW nie pomagacie.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
Przyłączam się do kolegi Goppela - sam pomagam, gdy potrafię i akurat jestem w stanie to uczynić, w różnych sprawach:) . Jeżeli nie potrafię, odsyłam do forum i już. Mimo udzielania pomocy nie uskarżam się na natręctwo w proszeniu mnie o nią, a raczej spotykam się z życzliwością tych, którym pomogłem. Sam również tego doświadczyłem, nie mam z tym problemu:P .
KMSzczecin, czy cię pogięło? Najlepiej usuńmy PW, na co to komu. Najlepiej banujmy za wszystko, bo jak można być tak głupim, żeby prosić o pomoc przez PW. Tak to widzę. Zakazać wszystkiego co dobre, najlepiej siedźmy sztywno, bo taki regulamin twardy.

Ja osobiście preferuję i szanuję, jeśli ktoś się mnie zapyta na PW niż zacznie spamować na SB "pomużcie mi", bo najzwyczajniej nie łamie regulaminu. Jeśli to sprawia problem to można napisać w sygnaturce, że nie udziela się odpowiedzi na pytania techniczne lub zablokować PW. No nie wierzę, żeby AŻ TAKIE prośby szły, bo potem byłoby zdziwienie, że forum się zmienia w to, co było za Majora. Rozumiem nagminne spamowanie, ale nie zwykłe proszenie o pomoc na PW, szczególnie w kierunku ekspertów czy twórców. No chyba, że wy, użytkownicy bardzo lubicie wiązać na sobie sznur.

Ja jestem zdecydowanie przeciw temu pomysłowi.
A ja się z @grubyw111 nie zgodzę. Po to jest forum żeby tam zadawać pytania, tym bardziej jak to są pytania o rzeczy które JUŻ są na Strefie, których wystarczy poszukać.
Tutaj chodzi o takich natrętnych spamerów, a nie pojedynczą wiadomość, i nie tyle o ostrzeżenie za takie prośby o pomoc na PW, co za zapychanie Wam skrzynek.
(26.12.2016 21:51)Goppel napisał(a): [ -> ]Tutaj chodzi o takich natrętnych spamerów, a nie pojedynczą wiadomość, i nie tyle o ostrzeżenie za takie prośby o pomoc na PW, co za zapychanie Wam skrzynek.

Jest napisane, że chodzi o prośby techniczne na PW, a nie o spamowanie. Samo spamowanie skrzynki jest przecież regulowane regulaminem.
Dokładnie, ja bym bardziej był za możliwością zablokowania wiadomości a najlepiej postów niektórych osób, coś jak fb.
(26.12.2016 21:53)grubyw111 napisał(a): [ -> ]Dokładnie, ja bym bardziej był za możliwością zablokowania wiadomości a najlepiej postów niektórych osób, coś jak fb.

No przecież jest możliwość ignorowania użytkowników w ustawieniach |(
Jeśli chodzi o natarczywe czy obraźliwe wiadomości to reguluje je już stosowny punkt w Regulaminie. W przypadku pojedynczych PW nie będzie dodatkowych zasad, moim zdaniem byłoby to po prostu głupie. Nikt nie każe nikomu odpowiadać czy trzymać taką wiadomość na skrzynce. Zawsze zostaje w razie czego wspomniana opcja ignorowania.
Stron: 1 2
Przekierowanie