Strefa OMSI

Pełna wersja: MB 312D/412D Sprinter
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: nuNmBc6p58w.jpg]

Projekt: MB 312D/412D Sprinter
Wersja: 1
Autor: Witalij Ł., DarkWolf, MaxZhdan.
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Poprawka: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Paczka rollbandów do Fikcyjnego Pomorza 3.0 stworzona przez Andrew22: Link

Opis:
Sprinterek od Witalija został wydany! Dosłownie parę minut temu!Przejechałem się tym busikiem w dwóch wersjach i model jest po prostu cudo. Fajne jest to, że tylnie drzwi są interaktywne i można je otwierać, dźwięki są świetne moim zdaniem, model jazdy też jest dobry. W modelu jest dużo interaktywnych rzeczy, w mojej ocenie model dostanie 10/10:)
Jest to chyba pierwszy porządnie wykonany bus do OMSI. Wreszcie można się pobawić w wrednego busiarza podbierającego pasażerów:hihi: Dźwięki są bardzo realistyczne, w zasadzie do niczego nie można się przyczepić poza dwoma rzeczami - a mianowicie: niedziałającym ogrzewaniem i sposobem otwierania drzwi pasażerskich - to my musimy je otworzyć, a nie pasażerowie:X No ale to jest do poprawy, w sumie nadawałby się tu skrypt na otwieranie drzwi z Autosana H9.
W chwili obecnej oceniam ten pojazd na 9/10, po tych poprawkach 10/10.
Ja potwierdzam opinię Poprzednika. Model jest przede wszystkim ładnie oteksturowany, dźwięki, z tego, co kojarzę podróżując dosyć dużo swego czasu takim własnie busem, są dobre i podobnie brzmią w rzeczywistości, model jazdy też dobry, czuć, że to busik, a nie autobus. Polecam 8)
Dobrze zrobiona bryła i tekstury pulpitu, czy wnętrza.

Bajery w postaci
dykt,
4-stopniowych (liczba pozycji) szyberdachów,
Skrypt sterowania roletko-firankami,
3-stopniowy włącznik, dający możliwość wyłączenia jej nawet przy otw. drzwiach, w lampce w kabinie kierowcy
Tylnych drzwi, które podczas jazdy mogą się zamykać, lub nie, zależnie od "impetu" manewrów pojazdem, jeżeli ruszymy, gdy są otwarte

Nie wspominając o pierdółkach w schowku.
Co do otwierania drzwi - my jesteśmy przyzwyczajeni do wsiadania drzwiami przy kierowcy i zablokowanych tych przesuwnych, ale u nich widać jest inaczej, poza tym autor ma zawsze wolną rękę w odwzorowywaniu pojazdu na dowolną modłę, więc tego nie będę się czepiał (@Kuba L. - dzięki, Repik poszedł), skoro jest także wersja, o której wspomniałem.

Ładne dźwięki, także klikania dźwigienek i przełączników, czy rozsuwania firanek lub szyberdachów, . No, może poza skrzypieniem otwieranych pasażerom, przesuwnych drzwi:X . Klikalne pokrętła regulacji nawiewu (jak testowali inni, niedziałającego - jak w Rosji mogli tego nie zrobić :E ), czy osłony przeciwsłoneczne.
Możliwość użycia sprzęgła sprawia, że manualem (bo inna przekładnia byłaby nie na miejscu i psułaby odbiór) jeździ się wygodnie i przyjemnie.
Polecam i wystawiam mu ocenę bardzo pozytywną - jestem mile zaskoczony, że takie pierdółki i bajery, oraz ogólnie dość dobry poziom może posiadać pojazd darmowy i to jeszcze wykonany za Bugiem:P
W paczce są 2 wersje, w jednej pasażerowie wsiadają przed drzwi przy kierowcy, w drugiej przez przesuwane.
Poprawka - 2 wersje:
1) koła pojedyncze (model W903 312D - DMC 3,88T, wersja o podwyższonej ładowności do zabudowy pseudoautobusu lub 3,5T - wersja dostawcza) - silnik 2.9 TD 129 KM (taki sam jak w Mercedesie E290 turbodiesel)
2) koła bliźniacze (model W904 412D - DMC 4,6 T) - silnik j.w.
Obie wersje występują w wariantach z wejściem przez drzwi pasażera oraz przez przesuwane drzwi boczne.

Niezły model, ale ogrzewanie nie rabotajet. Autor pracuje nad poprawką.
Bryła ładna
Wnętrze ładne
Malowania OK
Fajnie się nim jeździ

Ogólnie jeden z ładniejszych busików w OMSI 2, większość jest bardzo niedopracowana. Ten jest naprawdę ciekawym wyjątkiem, ale dźwięk drzwi jak z horroru... ;_;
Co tu dużo mówić, czekałem długo na taki busik do OMSI 2. Nie duży, lecz przyjemny w prowadzeniu oraz dobrze stworzony, zaprojektowany. Nie mam się do czego przyczepić. Jedynie jak prowadzi się go na klawiaturze, początki mogą być ciężkie.
Jeżeli chodzi o dykty, Sprinterek ma osobny folder do nich oraz inny wzór (jeden plik jest podzielony na dwie duże i jedną małą dyktę).
Dostępny jest mirror:
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Stron: 1 2
Przekierowanie