Strefa OMSI

Pełna wersja: Przenoszenie fragmentów mapy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam taki problem: Podczas budowy chciałem poprawić sobie teren na którym stało dość sporo obiektów. Po zapisaniu i ponownym włączeniu edytora wszystkie elementy będące na danym tilcie zaczęły mi lewitować lub spadły w limbo. Posiadam kopię mapy (przed fazami przeróbki) i tu moje pytanie: Da się jakoś dany fragment lub tilta przenieść z kopii do mapy?

Skopiowanie wszystkich plików nie wchodzi w grę, gdyż kopia to początkowy stan prac, a w aktualnej wersji mam już dość zaawansowany układ dróg i budynków.
Da się. Trzeba wejść w pliki tile_[liczba]_[liczba] w folderze z mapą i tam odpowiednio pozamieniać. Tam są wszystkie obiekty i spliny w formie tekstowej, ale to już Twoje zadanie by znaleźć dobre pliki i odpowiednie linijki pozamieniać.
Co ty KMSzczecin gadasz? XD

W edytorze patrzysz jakie współrzędne x i y ma tiles którego potrzebujesz. Wchodzisz w kopię i kopiujesz pliki o odpowiedniej nazwie (tile_[liczba]_[liczba]) i wsio! Ten jeden kafel powinien się podmienić.
Nie chcę nie potrzebnie mnożyć wątków, więc się zapytam tu: Wiem, że za pomocą "ctrl" łączy się spliny i obiekty, tylko jak zrobić bym mógł tego splina z drugiej strony też połączyć z obiektem?
Łotototo!:D
Przekierowanie