Strefa OMSI

Pełna wersja: Kozłów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie pewnie wielu z was gdzieś widziało lub słyszało ale teraz oficjalnie informuję że tworzę mapę Kozłowa która jest już na ukończeniu i niedługo ujrzy światło dzienne. Mapa bazuje na dawnej mapie vfirmy KM Kozłów jednak mało ma już wspólnego z tym co można było ujrzeć na firmowej mapie. Ogólnie na mapie jest 31 linii w tym 4 nocne i jedna linia tzn darmobus do Centrum Handlowego na której przejazd trwa 70 minut. Na mapie zostało do zrobienia niewiele głównie małe poprawki. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to mapa do końca sierpnia będzie wydana. Na koniec kilka screenów na zachętę.
Pozasłaniaj te niemieckie linie (przejścia dla pieszych itp.). Po za tym za mało screenów do oceny.
Na pewno postaram się poprawić kilka błędów ale nie będą to jakieś wielkie poprawki. Ogólnie mapa wygląda jak wygląda. Po prostu jest słaba. Zrobienie z niej mapy na obecny wysoki poziom zajęła by bardzo dużo czasu i wielkich umiejętności a jednego i drugiego za bardzo nie mam dlatego mapa jest jaka jest. Wydaje ją ze względu na sentyment i wspomnienia czasów istnienia KM Kozłów. Początkowo mapę robiłem typowo tylko dla siebie jednak po dużym zainteresowaniu postanowiłem ją wydać głównie dla byłych pracowników KM Kozłów żeby mogli powspominać dawne czasy i pojeździć na odnowionej nieco mapie i dla osób którzy nie mieli okazji pojeździć na firmowej mapie a interesowali się firmą KM Kozłów bo dla wymagających osób którzy cenią wysoki standard map i solidne wykonanie ta mapa po prostu się nie spodoba.
Osobom nie zaznajomionym z firmą KM Kozłów, jak i może i nawet samym jej członkom ciężko będzie mapę ocenić, gdyż wstawiłeś dość mało screenów, zwłaszcza, że mapa jest duża (31 linii to naprawdę sporo jak na OMSI).
Może trochę za surowo oceniasz swój projekt, a mapa wizualnie plasuje się gdzieś pośrodku jeśli chodzi o jakość.
Nie ma co być takim krytycznym wobec siebie, jak i mapy, którą tworzysz Mates. Ze screenów (choć niewielu niestety) mapa prezentuje się fajnie. Główną ocenę powinniśmy zostawić na moment po wydaniu i przetestowaniu mapy. Póki co bardzo mnie ten projekt zaciekawił i z niecierpliwością czekam publikacji mapy. Sądzę, że będzie to bardzo dobry produkt, nad którym wielu graczy spędzi wiele godzin. Wkońcu to rodzima mapka i w dodatku duża:D. Także, nie ma co być zbyt krytycznym, tylko robić swoja robotę i dać radość społeczności omsi świetnym produktem.
Ja wypowiem się jako były kierowca vKM Kozłów i członek ostatniego składu dyspozytorów tej vfirmy. O ile dobrze pamiętam, firma nie zakończyła działalności z powodu braku zainteresowania nią przez graczy. Były to inne powody znane wyłącznie osobom zarządzającym firmą. Mapa, po której jeździliśmy wówczas była naprawdę zgrabna, nie było na niej spadków FPS do takiego poziomu, że autobus skakał, a jej ostatnią wersję uważam za projekt bardzo udany i dobrą bazę do rozbudowy, którą należy jedynie dopieścić (przynajmniej w opinii mojej czyli człowieka, która maperem nie jest). Zawsze żałowałem, że działalność vKM Kozłów została zakończona i nie czuję się osamotniony w tym odczuciu. Powodzenia w pracach nad mapą i tak jak pisałem na PW do autora, wyrażam chęć do współpracy jeśli będę w stanie jej podołać.
Czy po wydaniu mapy planujecie może wznowić działanie vfirmy?
Działalność KM Kozłów została zakończona 3 lata temu z powodu braku czasu na zajmowanie się firmą i nie ma mowy o jej reaktywacji.
Czy na tej mapie w rozkładach będą też wyjazdy z/zjazdy do zajezdni?
Nie będzie
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie