Odpowiedź 
Skokowe przycinanie ekranu w Windowsie 10
Autor Wiadomość

Hejter przodowy
Zasłużeni
Liczba postów: 359
Dołączył: 06-2014
Podziękowań: 312
Post: #1
Skokowe przycinanie ekranu w Windowsie 10
Cześć!
Hejtowanie mi się nie opłaciło i od jakiegoś miesiąca OMSI - a jakże - raczy wywalać. Po zaktualizowaniu (to było troszkę wymuszone - Win7 z jakiegoś powodu zaczął mi usuwać/dublować pliki na dysku D, mimo braku jakichkolwiek uszkodzeń dysku) kompa z Windowsa 7 do Windowsa 10 (porządnemu, bo system jest postawiony od zera) grafika w kochanym symualtorku dostała wstrząsów, niezależnych od typowych dla tej gry freezów i lagów w ciężkich miejscach - przy jakiejkolwiek zmianie kamery obraz zaczął się zmieniać jakby etapami, wzdłuż poziomych linii (efekt podobny jak na telewizorze podczas utraty sygnału - takie dziwne falowanie). Efekty udało się troszeczkę zniwelować dedykowanymi ustawieniami karty graficznej (jeśli trzeba będzie to podeślę screeny tychże - ale tam już to jest raczej ustawione jak trzeba) i oczywiście zabawą ze sterownikami, natomiast dalej występują i umożliwiają rozgrywkę. Ma ktoś pomysł, bądź doświadczenie, co taki błąd może powodować?
Dzięki i pozdrawiam!


★★★★★
★★★
25.06.2020 23:03
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: