Strefa OMSI

Pełna wersja: Ankieta ogólna dotycząca działania Forum (2015)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was.

Pomijając miłe prywatne pogaduchy z niektórymi z Was, często spotykam się z różnymi opiniami i sugestiami dotyczącymi funkcjonowania Strefy-OMSI. Jako ciągle rozwijające się Forum, chcemy administracyjnie przygotować miejsce, z którego każdy byłby zadowolony na tyle, na ile to możliwe. W związku z potrzebą zebrania Waszych postulatów i zrozumieniem, że nie każdemu chce się zakładać nowe wątki w dziale na Forum, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i prezentujemy ankietę, którą może wypełnić każdy Użytkownik.

Ankieta dotyczy spraw stricte administracyjnych, składa się z trzynastu pytań w różnej formie (zamknięte, półotwarte, otwarte oraz suwakowe) oraz pola dodatkowego, w którym należy wpisać swój nick z Forum oraz cztery pierwsze znaki adresu e-mail*. Z góry przestrzegam przed tzw. trollowaniem, gdyż wystawcy ankiet mają dostęp do adresów IP respondentów i tego typu zachowania nie będą tolerowane. Traktujemy poważnie każdego z Was i równocześnie tego oczekujemy. Wymagana jest odpowiedź na wszystkie pytania.

Proszę o rzetelne i w miarę dokładne wypełnienie ankiety, co na pewno da szeroki obraz funkcjonowania Forum a Wasze sugestie zostaną wzięte pod uwagę przy okazji najbliższej serii zmian, a będzie to pewnie w okresie "późnowakacyjnym".

Ankieta trwa do 5 lipca (jest to niedziela) do godziny 23:00.
Oto link: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Z góry dziękuję każdemu, kto zechce tym sposobem pomóc nam w rozwijaniu Forum:)

* - cztery pierwsze znaki adresu e-mail, gdyż to w sposób jednoznaczny weryfikuje Użytkownika a nie jest równocześnie podawany dokładny adres, który mógłby (ale na 99% i tak nie byłby) wykorzystywany przez firmę obsługującą ankietę, mimo wszystko dmuchamy na zimne i szanujemy Wasze dane profilowe, w przypadku gdyby ktoś nie pamiętał na jaki adres e-mail się rejestrował - można to sprawdzić w podglądzie profilu: http://strefa-omsi.pl/usercp.phpWyniki i podsumowanie ankiety wkrótce na zapowiedzianym streamie albo na filmie na naszym kanale YouTube. Następnie suche dane pojawią się w temacie.
Przekierowanie