Strefa OMSI

Pełna wersja: Zbiórka na serwer, domenę i konkursy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Po raz drugi jestem zmuszony prosić o pomoc finansową tych, którym zależy na przetrwaniu tego miejsca w takiej formie jak obecnie - bez reklam na stronie, bez wysyłania ofert reklamowych na PW czy maila lub innych mniej czy bardziej inwazyjnych pomysłów, które mogłyby przynosić jakikolwiek zysk.

Serwer został opłacony z mojej kieszeni na pół roku (od tej chwili zostało 176 dni), co kosztowało 89,64 zł - paragon byłby do wglądu dla zainteresowanych osób. W styczniu przedłużyć trzeba będzie domenę, co z kolei kosztuje 50 zł.

Absolutnym minimum jest więc zebranie 90 złotych, co pozwoli myśleć o dalszej działalności, jednak aby zapewnić również domenę na przyszły rok potrzeba 140 złotych. To jest właśnie kwota docelowa. Nadwyżki byłyby zagospodarowane na konkursy, które zorganizowalibyśmy jeszcze w tym roku, reklamę oraz inne sprawy związane z Forum.

Przyjmuję poniższe formy płatności:
- elektroniczny przelew/wpłata na konto (płatność poprzez serwis internetowy banku, w którym dana osoba ma konto);
- tradycyjny przelew/wpłata na konto (czyli z wypełnionym blankietem przelewu/wpłaty na poczcie lub w banku);
- przelew na konto PayPal.

Tradycyjnie nie bawię się w SMS-y ze względu na kosmiczne prowizje, byłoby to de facto okradanie Was i wciskanie większości wpłacanej kwoty firmom trzecim, a na tym kompletnie nikomu nie zależy.

Chętnych w sprawie wsparcia zapraszam do pisania na moją skrzynkę PW lub na maila administracyjnego strefaomsi.adm@gmail.com , w tytule maila/wiadomości proszę o wpisanie słowa "ZBIÓRKA" a w treści proszę o informacje o wybranej drodze płatności oraz deklarowanej kwocie.

Oferuję też pomoc, gdyby pojawiły się wątpliwości. Staram się odpisywać w ciągu dwóch, trzech dni jeśli nie mogę tego zrobić natychmiast. Nie jestem w stanie zaoferować niczego w zamian, liczę po prostu na gest. Osobom wpłacającym zapewniam całkowitą anonimowość (lub jeśli będzie takie życzenie - ujawnienie w niniejszym temacie).

Zbiórka potrwa do 10 sierpnia i jeśli do tego czasu nie zostanie zebrana kwota minimalna (90 zł), Forum prawdopodobnie zakończy działalność z końcem roku, jeśli nie zostanie osiągnięta kwota docelowa (140 zł) to będziemy zastanawiali się nad innym źródłem finansowania, ale przyszłość Forum nie będzie wtedy jasno określona.

PS. Pamiętam o ankiecie, jeśli nie uda się przeprowadzić streama bądź nagrać filmu, w którym mógłbym ją podsumować, to wyniki pojawią się wkrótce w temacie dotyczącym tej sprawy.Poniżej będą aktualizowane dane dotyczące wpłat.

Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Zbiórka zakończona, serdecznie dziękuję za każdy grosz. Gwarantuję, że wszystkie pieniądze zostaną wydane na działalność Forum.
Przekierowanie