Strefa OMSI

Pełna wersja: Pliki .hof Krüger+ do polskich map
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Modyfikacja: Pliki .hof Krüger+ do polskich map
Autor: landart


Opis:
Witam.

W tym wątku będę zamieszczał pliki .hof przystosowane do systemu skryptowego "Krüger+(+)" ze szczególnym uwzględnieniem czcionek PIXEL Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content..

Będę publikował "hofy" do polskich map, gdyż do większości tych zagranicznych już powstały. Mimo, iż tworzenie takich plików nie jest skomplikowane, chętnie pomogę, dlatego czekam na propozycje map. ;)

Proszę nie zamieszczać próśb o .hof do Projektu Szczecin, gdyż takowy znajduje się w paczce z oryginalną modyfikacją "Krüger+". Napisy wyglądają dobrze, również z czcionkami PIXEL.

Poradnik dotyczący projektowania napisów na wyświetlaczach: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Gotowe HOFy:
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Informacja: Oryginalne pliki można bez obaw zastąpić tymi - wszystkie są przystosowane również do autobusów niekorzystających z Krüger+.
(23.07.2015 00:21)piotr88010 napisał(a): [ -> ]To może zamiast robić na zamówienie napisałbyś poradnik po polsku dot. tworzenia takich hofów?:)
Bardzo dobry pomysł. Jest już w trakcie tworzenia, postaram się opublikować go jak najszybciej.

Co do zamówień - nie chcę podawać konkretnego terminu realizacji, zatem przyjmijmy, że jak tylko któryś .hof będzie gotowy, zaktualizuję pierwszy post. Oczywiście nie będę się ociągał, choć poradnik ma pierwszeństwo.;)

EDIT: Poradnik dostępny do pobrania w pierwszym poście.
Can you post the fictitious Szczecin HOf files please?

czy możesz zamieścić fikcyjne pliki szczecin hof?
Można prosić o nowy link do HOFu karbowa 1.3?
Przekierowanie