Strefa OMSI

Pełna wersja: Fallout Shelter
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 67782_27_1.jpg]

Fallout Shelter umożliwia ci objęcie kontroli nad supernowoczesną kryptą firmy Vault-Tec. Stwórz schron idealny, dbaj o zadowolenie jego mieszkańców i zwalczaj nadchodzące z pustkowi zagrożenia!

ZBUDUJ KRYPTĘ IDEALNĄ
Stwórz świetlaną przyszłość... pod powierzchnią ziemi! Wybieraj spośród licznych, nowoczesnych pomieszczeń, by zmienić wykopaną pół kilometra pod skałami grotę w sielski obrazek rodem z reklam Vault-Tec.

NADZORUJ SWĄ KWITNĄCĄ SPOŁECZNOŚĆ
Poznaj bliżej swoich mieszkańców i poprowadź ich ku szczęściu, znajdź dla nich wymarzone zajęcia i patrz, jak odnoszą sukcesy, a także zapewnij im odpowiednie odzienie, uzbrojenie i trening, by szlifowali swoje zdolności.

ZWIĘKSZAJ POPULACJĘ I ROŚNIJ W SIŁĘ
Do prawidłowego funkcjonowania krypta potrzebuje wielu mieszkańców o najróżniejszych umiejętnościach. Zbuduj radiostację, by przyciągać nowych chętnych. Możesz też zainteresować się sprawami osobistymi swoich podopiecznych – zabaw się w swaty i niech miłość płonie!

EKSPLORUJ PUSTKOWIA
Wysyłaj mieszkańców na powierzchnię, aby przeczesywali wypalone pustkowia w poszukiwaniu przygód, pomagających przetrwać przedmiotów lub niewypowiedzianie bolesnej śmierci. Znajduj nowe pancerze i uzbrojenie, zdobywaj doświadczenie i zbieraj kapsle! Tylko żeby ci wszyscy nie poginęli!

CHROŃ SWOJĄ KRYPTĘ
Od czasu do czasu idyllę krypty zakłócać mogą typowe zagrożenia postnuklearnego świata. Przygotuj swoich mieszkańców na walkę z zagrożeniami z zewnątrz... ale także tymi pośród nich.
________________________________________________________________________________​_______
Po kilkugodzinnej rozgyrwcę na Samsungu Galaxy S4 z systemem Android w wersji 4.3 JellyBean mogę wpełni polecić tą aplikację. Moim zdaniem jest to obowiązkowa pozycja dla fanów serii Fallout. W grze obejmujemy kontrolę nad własną kryptą, którą musimy rozbudowywać i panować nad wszystkimi potrzebami jej mieszkańców, których z czasem jest coraz więcej.
Walutę którą odpowiednio do serii gier stanowią kapsle, zdobywamy poprzez wykonywanie zadań, zbieranie produktów wytwarzanych przez naszą kryptę (jedzenie, woda, energia elektryczna) i otwieranie wylosowanych skrzynek które otrzymujemy za wykonane zadania.
Kolejnym ważnym punktem są umiejętności mieszkańców (znany z Fallouta SPECIAL), które wpływają na wydajność pracy w danych pomieszczeniach jak generator, kuchnia czy magazyn. Warto dodać że mieszkańcy wysoką charyzmą idealnie nadają się na poziom mieszkalny, gdzie mogą powiększyć populacje krypty.
Myślę że nie mam nic więcej do dodania, z całego serca zachęcam do zapoznania się z tym tytułem w czasie oczekiwania na Fallout'a 4.
Linki:
Strona studia, sekcja aplikacji:Klik!
Google Play:Klik!
Ja dodam tylko że dzięki programowi BlueStacks jest możliwość grania w Sheltera na PCie
A ja dodam, że na części telefonów z Windows 10 mobile dzięki projektowi astoria też można grać.
Przekierowanie