Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Modřany (v1.4)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: Z3p1uOq.jpg]

Projekt: Projekt Modřany
Wersja: 1.4
Główny Autor: pepdol

Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Hello! I bring to you a new map from pepdol.

Projekt Modřany is polofictive map with one line 205 (Komořany-Družná, 4km/10min drive), located in Prague. The map will be in three etaps, first etap is here! :) Mape have a one problem, semafors, there are some bugs with them.


!Please, read the readme file!


Screeny:
[Obrazek: QjQLC9H.jpg]
[Obrazek: IOgzegK.jpg]
[Obrazek: FLTMtpR.jpg]
[Obrazek: LuGG46D.jpg]
[Obrazek: 8p3LB2P.jpg]Przejechałem się Manem Ng312 w jedną stronę i mapa klimatem powala. Linia krótka, ale za to ciekawa...objazdy, budowy, a nawet pojawił się wypadek na przejściu dla pieszych, brak pustych miejsc i znikoma ilość podstawowych obiektów.Całokształtem wg mnie wypada lepiej niż Praga od AFG, ale to ma swoje odbicie na fps.Mapa jest trochę ciężkawa - zalecam od razu wymienienie "ailist", ponieważ jeździ sporo niestandardowych osobówek, na liniach autobusowych jeżdżą Karosy oraz SOR.
Witam mapa wygląda smakowicie lecz prosiłbym jeśli ktoś może o zmodyfikowanie AI-listu na oryginalne pojazdy. Poleci rep oczywiście i napewno nie tylko ja skorzystam na tym AI-liście:D
Nie idzie tego pobrać.
@up: Dlaczego? Pobierałem przed chwilą i działało.

Co do samej mapy, to wypowiem się na tyle co udało mi się zauważyć "na sucho" tzn. bez jazdy autobusem. Już widzę, że mapa jest dość ciężka. Ma jednak ona swój klimat, linia może być ciekawa, ładnie wyglądają tramwaje. Jest kilka niedoróbek m.in. dziury w krawężnikach, czasami roślinność jest ustawiona nienaturalnie, zbyt powtarzalnie. Podsumowując projekt ciekawy i warty polecenia, czekam też na kolejne wersje mapy, bo takowe mają się pojawić.
Mapa nie jest ciężka to przez pojazdy AI, polecam standardowe na moim sprzęcie mapa wyrabia.
Jeżeli masz taki ailist możesz go udostępnić tutaj.
http://hostuje.net/file.php?id=fee7fcdba...d6b6c1ae2d Nowy ailist prosiłbym o dopięcie do pierwszego postu. Wszystkie podziękowania kierujcie do Szaqqla ponieważ to on stworzył ten ailist
Wiem, że ten post wyleci wyleci.Słowa sprostowania: nie stworzyłem tego "ailist" tylko podmieniłem ścieżki do pojazdów w oryginalnym pliku.Teraz jeżdżą standardowe osobówki i MAN NL202 od M&R.Ruchu tramwajowego z pliku nie usuwałem, więc tramwaje powinny jeździć (choć w sumie jeszcze żadnego nie spotkałem).
Stron: 1 2
Przekierowanie