Strefa OMSI

Pełna wersja: Wrocław v0.2 (Zdublowane zapowiedzi przystanków)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Modyfikacja: Wrocław v0.2 (Zdublowane zapowiedzi)
Autor: Goppel
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Witam!
Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem wykonania tej modyfikacji, jednak znalazłem chwilkę dopiero teraz. Mam dla was zdublowane zapowiedzi do mapy Wrocław w wersji 0.2 wydanej przez Sciroccoxp niemal dwa lata temu (dokładnie bez tygodnia).
Readme w paczce nie ma, foldery Announcements i Anzeigen należy wrzucić do Vehicles, plik .hof do pojazdu. Dodatkowo znajdują się tam kolorowe bitmapy, które powinny dać efekt znany z wrocławskich Solarisów Urbino 12 i 18, czyli biały numer linii i pomarańczowy kierunek. Niestety mimo moich usilnych prób nie udało mi się zmusić SU z polskim Mega Packiem do wyświetlenia w ten sposób czegokolwiek sensownego, niemniej bitmapa jest podpięta pod kierunki i niewykluczone, że zadziała w innych pojazdach.

EDIT 21.11 - dostosowałem mod do wyświetlaczy Krueger+, mam nadzieję, że kolega landart mnie nie zabije za wykorzystanie jego .hofu.

Zabraniam publikacji modyfikacji poza tym forum. Zezwalam na reupload. Dodatkowo jeżeli komuś się uda wymyślić sposób na wykorzystanie bitmap (i wymagałoby to modyfikacji paczki) to nie ma żadnych przeciwwskazań.
Fajna modyfikacja :tak: sprawdzałem żadnych błędów nie wykryłem poza literówką w folderze "Annoucements"(brakuje "n")
żeby ludzie nie zaśmiecali wątków informacjami "że mod nie działa", wystarczy zmienić nazwę rozpakowanego folderu na "Announcements" lub przenieść podfolder "Breslau" do folderu o poprawnej nazwie i zapowiedzi będą normalnie działały ;)
Ogólnie czekam na inne podobne mody do innych polskich map :)
Przekierowanie