Strefa OMSI

Pełna wersja: Blog Strefy-OMSI - ponowne otwarcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,
W związku z tegoroczną ankietą, a także wynikami dyskusji szukamy Redaktorów, których zadaniem byłoby tworzenie (wraz ze mną) cotygodniowych treści na blogu. Bardzo proszę wszystkich zadeklarowanych (a w powyższym wątku deklaracji było wiele) i zainteresowanych o przesyłanie do mnie, lub do któregokolwiek członka Administracji/Moderacji propozycji przykładowych wpisów - będą one niezwykle potrzebne przy wyborze bloggerów. Osoby, które już przesłały artykuły ponawiać czynności nie muszą, mogą jednak przesłać poprawiony/całkiem inny tekst. Bardzo proszę o wyrobienie się do niedzieli 6-ego grudnia br. do godziny 20:00.
Pozdrawiam.
Witam ponownie,
Informuję wszem i wobec, że blog zostaje ponownie uruchomiony!
Redakcję bloga będę tworzyć ja wraz z użytkownikami @Magister i @grubyw111. Zadaniem Redakcji jest dbanie o pojawianie się wpisów co najmniej raz na tydzień. Jeśli jednak użytkownicy niebędący redaktorami będą chcieli wstawić swój tekst, niech najpierw wyślą go do któregoś członka Ekipy Bloga. Proszę pamiętać o tagach.
Adres bloga: http://blog.strefa-omsi.pl/
Oprócz tego został dodany przycisk akcji na stronie głównej, tuż pod logiem Forum - jest to ikonka oznaczona literą "t".
Tyle informacji, zachęcam do czytania i pisania, zarówno tekstów, jak i komentarzy;)
Przekierowanie