Strefa OMSI

Pełna wersja: Warszawa (By dbogusz2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: qUeLSJI.jpg]

Projekt: Warszawa (By dbogusz2)
Autor: dbogusz2
Rozbudowana i poprawiona mapa dostępna jest w vFirmie vZTM Warszawa.
Download (Obiekty): Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Wszystko w jednym pliku: Link

Opis:
Witam wszystkich,

Pragnę Wam przedstawić mapę Warszawy, na której kursują linie: 101, 114 (przejazd skrócony do Metro Młociny), E-8 i fragment N01. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że dotrwa ona do końca, ale się udało. Na mapie kursuje duża ilość autobusów AI, takich jak 509, 126 czy 186.

Dziękuje użytkownikowi pmichalp za pomoc w rozkładach.

Zdjęcia:
[Obrazek: elRKgjh.jpg]
[Obrazek: IPQDUQw.jpg]
[Obrazek: opLmPuS.jpg]
[Obrazek: tGqum2H.jpg]
[Obrazek: 7Nk3x20.jpg]
[Obrazek: m54ZpXO.jpg]
[Obrazek: RP9f94o.jpg]

Uwaga!
Zezwalam, pod warunkiem poinformowania mnie o tym, na udostępnianie mapy na inne fora.
Nie zezwalam na używanie tej mapy w vfirmach.
Zdaje sobie sprawę z tego, że mapa nie jest w 100% zgodna z rzeczywistością, niektóre rzeczy specjalnie pominąłem.
Za wszelkie błędy przepraszam.
Wydam pierwszą opinię. Mapa jest dobra. Optymalizacja jest na dość wysokim poziomie, w dodatku nie będę porównywał tego do np. Piwska eSeL-a, bo widać, że jesteś początkujący. Według mnie mapa jest godna polecenia, i dostanie ocenę 7-/10.
Dobra robota:) . Gdyby mapka była w przyszłości rozwijana (nie chodzi mi tyle o wielkość mapy, co "dopieszczenie" kilku miejsc, aby jeszcze bardziej przypominały realne) śmiało mogłaby konkurować ze znaną już wszystkim wersją Białołęki, a nawet byłaby lepsza. Dużą zaletą jest optymalizacja - poza mostem Marii Skłodowskiej-Curie mam tu więcej FPS-ów niż na "starej" Białołęce. Różnicę widać przede wszystkim na pętli Metro Młociny (aż 10 FPS-ów więcej). Na plus oczywiście jest też dodanie skróconego wariantu trasy linii 114.

Jeśli ktoś oczekiwał mapy na wysokim poziomie, może nie być zachwycony, ale moim zdaniem jak na pierwszy projekt jest naprawdę dobrze.
Ten link który dałeś jest zawirusowany.
Nie ma wirusów - sprawdzone AVG Internet Security
Ponawiam prośbę o przeniesienie pobierania na inną stronę - nie wiem, jak zrobić to z podanej tutaj. Na razie ściągnąłem tylko złośliwe oprogramowanie, choć klikałem w wiele opcji.
Powiem tak pobrałem pliki i nie znalazłem wiarusów. Wirus który wam wyskakuje to program który służy do pomocy pobrania plików bez żadnego czekania i logowania. Ja polecam to pobrać normalnie. Dla tych którzy nie wiedzą jak pobrać bez żadnego problemu przedstawiam mały instruktarz:)
1. Najpierw naciskamy "Pobierz" (taka chmurka ze strzałką) [attachment=1252]
2. Po chwili wyskoczy za jaką pomocą chcesz aby to pobrać (polecam wybrać to na czym macie konto np. Gmail) [attachment=1254]
3. Zaloguj się na tej stronie (jeśli Facebook to tak jak na Facebook, jeśli Gmail to jak na Gmailu itd.
4. Następnie wyskoczy możliwość sposobu pobrania (wybieramy bezpłatne pobranie) [attachment=1253]
5. Odczekujemy ok. 20 sek. Następnie potwierdzamy możliwość zapisu pliku. Może również zrobi to automatycznie lecz zależy to od ustawień przeglądarki.
6. Po upływie od 5 do 10 min mamy plik pobrany (dotyczy obiektów ponieważ hof i mapa pobierze bardzo szybko).

P.S. Jeśli pobierasz kolejny plik pkt nr 3 może już nie wystąpić gdyż zapamiętał twoją opcje i przejdzie sam do pkt 4.

Mam nadzieje że to pomoże ;) Życzę Wesołych Świąt
Były dobre opinie, czas na krytykę. Nie widzę sensu robienia 101 z tego powodu, że jest ona już zrobiona i jest znacznie lepsza. Co do mapy, roślinność się powtarza, wszędzie jest pusto. Nic na niej nie ma. Mapa jest na poziomie Ursusa, a Ursus to katastrofa. W każdym miejscu czegoś mi brakuje. Podsumowując, liczę na jakieś poprawki, lub modyfikacje mapy. Rozumiem, że to twój pierwszy projekt, ale mógłbyś dopracować niektóre miejsca.
Czas na moją recenzje. Mapka jest dobrym odwzorowaniem Warszawy. Linie też są spoko. Mam nadzieję że mapa będzie aktualizowana i powiększana (może spróbuj zrobić ruch AI tramwajów). Mapa ma tylko w pewnych miejscach pustkę ale i tak 10-/10.
Szczerze polecam.
Strasznie pusta ta mapa. Ale może rzeczywiście Warszawa w niektórych miejscach tak wygląda. Cała reszta jak najbardziej spoko. Trochę to jak odgrzana Białołęka tylko bez błędów. Nie żałuję pobrania mapy i zostanie ona u mnie na dłużej. 8/10.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie