Strefa OMSI

Pełna wersja: OMSI 2 - Czy warto kupować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich użytkowników

Mam takie pytanie ,czy opłaca się kupować OMSI 2 ,chodzi mi o to czy OMSI 2 jest lepsze od OMSI 1?
Chętnie kupiłbym tą grę ale nie mam pewności czy się na niej nie zawiodę ,i czy edytor map będzie lepiej chodzić niż w OMSI 1 gdzie jakieś błędy wyskakują poczas ładowania mapy oraz czy w OMSI 2 nie występują błędy w autobusach które zostały ściągnięte do gry.
Warto kupić. OMSI 2 przede wszystkim obsługuje procesory wielordzeniowe, po patchach gra stała się grywalna i praktycznie nie wyrzuca błędów. Dodatkowo mamy możliwość jazdy przegubem. Poza tym, nie powstają już nowe dodatki ani patche do OMSI 1. O edytorze map się nie wypowiem, bo nie mam z nim wielu doświadczeń;)
Serdecznie polecam Ci OMSI 2. Jest spora różnica jeśli chodzi o OMSI 1. Oprócz możliwości pokierowania autobusem przegubowym dochodzi Ci chronologiczna mapa Berlina w latach 1986 - 1994 (w tych latach działa funkcja chrono), a także możliwość ściągnięcia wielu dodatków, które na OMSI 1 nie pójdą. Jeśli chodzi o FPS to jest bardzo dobrze, czasami nawet lepiej niż w OMSI 1. Jeśli chodzi o błędy to takowe występują, ale bardzo rzadko, dzięki nowym aktualizacjom. Ja kupiłem tą grę w sierpniu 2014 roku w sklepie pilots.pl i pomimo wysokiej ceny nie zawiodłem się. Na koniec dodam, że moja opinia jest subiektywna i nikt nie musi się z nią zgadzać.;)
Ja również polecę OMSI 2. Można je dostać w niemal każdym sklepie w cenach zaczynających się od 70zł. Na Steamie kosztuje 30Euro, czyli ok. 125zł według dzisiejszego kursu. Ja swoją wersję nabyłem w cenie 90zł.
(04.01.2016 18:42)KMSzczecin napisał(a): [ -> ]Ja również polecę OMSI 2. Można je dostać w niemal każdym sklepie w cenach zaczynających się od 70zł. Na Steamie kosztuje 30Euro, czyli ok. 125zł według dzisiejszego kursu. Ja swoją wersję nabyłem w cenie 90zł.

U mnie w Koszalinie też jest w Media Markt i kosztuje 79 zł tylko bardziej obawiam się tego ,że tą grę trzeba będzie aktualizować poprzez ten szajs zwany Steam ,a na tym Steamie się poznałem kiedyś jak aktualizowałem taką wyścigową grę za 19 zł. No i jeszcze pod warunkiem ,że OMSI 2 zadziała na WIndowsie 7.
Spokojnie na win 7,8,10.
Przekierowanie