Strefa OMSI

Pełna wersja: Setra S319 UL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: UknYf12.jpg]

Projekt: Setra S319 UL
Autorzy: LND
Konwert: LND
Dźwięki silnika: Morphi
Pomoc: JXBELL, nemeza
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Patche:
* Silnik, realne przełożenia skrzyni biegów i dźwięk - By kacper_IK160P: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Opis:

Trójosiowy 15-metrowy pojazd międzymiastowy. Do modelu dołączono trzy malowania. Skrypty opierają się na rozwiązaniach z O305 oraz MAN-a UL, a także z innych wydanych pojazdów. Szczegóły obsługi i więcej informacji w readme.

POJAZD WYMAGA PŁATNEGO DODATKU Stadtbus O305!
Proszę nie wypisywać, że jest inaczej, bo fakt, że ktoś ma skrypty uzyskane "na lewo" nie oznacza, że ta Setra nie wymaga płatnego dodatku. Takie posty będą traktowane jako spam.


Screeny:
[Obrazek: 3Q8r4fI.jpg]
[Obrazek: WD0S8ku.jpg]
[Obrazek: gDnNfan.jpg]
[Obrazek: BaZY9n4.jpg]Wstawiam template do tworzenia własnych malowań.;)
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Pzdr.
Kolejny ciekawy model godny przetestowania. Duży, przyjemny w prowadzeniu autobus, zdecydowanie zasługuje na najwyższe noty. Serdecznie polecam.
Pozdro,
niXXerowsky.
A ta Setra jest dobrze zoptymalizowana jeśli można zapytać?
Fantastyczna optymalizacja, ani trochę nie tnie (cóż, bryła to kloc ciosany siekierką - ale tak jest i w rzeczywistości). Zapodam później fixa na silnik, skrzynię i dźwięki, bo autorzy zwalili ustawienia krzywej momentu, skrzynia w ogóle nie huczy a jej przełożenia są z kosmosu.
Przejechałem jedno kółko na Pomorzu, linii PKS więc się wypowiem. Nie ma za dużo do gadania ponieważ model jest bardzo starannie wykonany, bryła, wnętrze wraz z pulpitem, skrypty są dobre. Są jednak zawsze jakieś błedy: Niewiem czy to normalne ale silnik kręci do 1500 obr./min. max, niewiem czy to normalne, i udźwiękowienie z zewnątrz jak dla mnie brzmi, jakby było wyjęte żywcem z jakiegoś modu na dźwięki do Mercrdesa Citaro, niewiem czy to te same silniki. Warto również wspomnieć że jest to chyba pierwszy 15 metrowy autobus międzymiastowy na scenie omsi. jak dla mnie 9/10, po naprawieniu wyżej wymienionych błędów będzie 10/10:D
Jeszcze tylko S315UL i będę przeszczęśliwy :E

Morhpi, Nemeza - sama śmietanka z czego ten drugi to od dawnych lat w Vbusie działał i pichcił dobre modele Ikarusów. Więc klapy się nie spodziewałem żadnej.
Ja również nie będę gorszy i też ocenię autobus.
Po pierwsze, starannie dopracowany pulpit przyciągnął mnie do tego autobusu. SIlnik ma jedną wadę, wspomnianą wyżej przez bub538. Ponadto dopatrzyłem się jeszcze jednej rzeczy - w opisie autobusu podano prędkość maksymalną 105 km/h. Przy 90 km/h zapala się czerwona kontrolka na prędkościomierzu. Bardzo ciekawą funkcją w tym autobusie jest też włączanie kasjerki odpowiednim przyciskiem. Ocena: 9,9/10. Gdyby nie wada silnika, byłaby pełna dziesiątka.
Miodzio ta seterka jeżdżę taką co tydzień i jest jak realna i tak jak koledzy powiedzieli wyżej gdyby nie te wady i ta skrzynia biegów było by wyśmienicie:D
Patch na silnik, realne przełożenia skrzyni biegów i jej odgłos:
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Zastąpić wszystkie pliki.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie