Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Szczecin 4.0.1 - Linia 59 kursuje od 01.01.2016 do Nehringa Pomnik 2.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Rozwiązanie jest nierealne, a co do rozkładów już pisałem - można samemu w edytorze.
Rozpoczynam pracę nad 3 wersją tej modyfikacji. 59 będzie kursować na swojej trasie. Potrzebuję tylko od was oryginalne zapowiedzi na przystanki:

Grochowa - Tu jest jakoś zmieniona nazwa przystanku ze Szpital Golęcin?
Zajezdnia Golęcin
Robotnicza
Robotnicza 5
Żelazna
Staw Brodowski

Jeszcze mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie skręca pomiędzy przystankami Komuny Paryskiej a Wilcza wiadukt jedzie jak 69 ulicą Komuny Paryskiej? Czy Tomaszowską lub Rugiańską?

Autor zapowiedzi zostanie wpisany jako współautor modyfikacji. Liczę na waszą pomoc. Czekam do 1 kwietnia. Zgłoszenia na PW.
Z zapowiedziami będzie ciężko, bo są nagrane tylko Markiem Borowcem, który to już nie zapowiada w SPAK - te przystanki są bez zapowiedzi.
@Golfsztrom
59 od Wilczej Wiadukt jedzie normalnie jak 107 i tak jak jest w obecnej wersji. Skręca dopiero na Hożej w kierunku Robotniczej. Tak samo w drugą stronę.
Dostałem informacje od @Goppela, że tam nie ma zapowiedzi urywają się. Zapewne chodziło o to, że na całej trasie są zapowiedzi, ale nie ma na Robotniczej i Żelaznej. O odpowiedział by mi ktoś o co chodzi z przystankiem Staw Brodowski i Grochowa? Tylko proszę na PW, aby nie zaśmiecać tematu.
Zapowiedzi na trasie Hoża-Zajezdnia wcale się nie urywają, normalnie zapowiada pani z Pixela, ostatnio nawet SPAK wgrało nowe zapowiedzi nagrywane tym głosem min. na przystankach Robotnicza 5, Gocławska , Grochowa, Paproci czy Staw Brodowski. Jak ktoś mi nie wierzy, zapraszam do Szczecina.
To w takim razie fajnie by było jakby ktoś był w stanie zdobyć dla mnie te zapowiedzi.

Odpowiedział by mi ktoś o co chodzi z przystankami Staw Brodowski i Grochowa?
Spójrz sobie w Google Maps gdzie to jest. Są to nowe przystanki. Staw Brodowski znajduje się między Wilcza Wiadukt, a Komuny Paryskiej w kierunku Centrum, a Grochowa jest zamiast przystanku Szpital Golęcin.
Czyli pozostałe linie które jeżdżą tam (63, 82, 68, 57, 522 itd.) też zaliczają ten przystanek?
(25.03.2016 18:02)Golfsztrom napisał(a): [ -> ]Czyli pozostałe linie które jeżdżą tam (63, 82, 68, 57, 522 itd.) też zaliczają ten przystanek?

Zgadza się, wszystkie inne linie tamtędy jadące zaliczają ten przystanek:)
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie