Strefa OMSI

Pełna wersja: ZKM Gdynia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zakładam ogólny temat dla Gdyni, żeby nie było zamieszania które linie obsługuje która spółka.
(Chociaż i tak pewnie będzie. :hihi: :iksde:)

To może informacja od 29 lutego zmiana rozkładów jazdy dla linii: 4A, 141, 163, 181, 198, 700, 770.
Nie wiem jaki jest sens skracania zjazdówy z 244 do Karwin. Wóz i tak zjeżdża na Kacze Buki, więc już mogli zostawić jak było. Pan Wyszomirski powoli przestaje ogarniać:P Nawet kierowcy mówią, że coraz większe zamieszanie jest.
@up
No, zamieszanie coraz większe.

Jeszcze informacje na temat zamknięcia ul. Świętojańskiej i Al. Piłsudskiego - uczczenie pamięci żołnierzy wyklętych: zkmgdynia.pl
Z innych nowinek z trasy to kierowcy mówią, że od przyszłego miesiąca MB O628 Citaro 02 #6083 będzie wyjeżdżał na wszystkie brygady linii S, a nie jak do tej pory S/3. Sam pan Wyszomirski tak zarządził:D
Co to samego Merca, to kierowcy chwalą ten zakup.
Wiadomo coś o finale Gazeli? Bo jak pamiętam nikt się nie zgłosił do przetargu.
Nadal nie mogą się zdecydować. Jak im teraz to trzecie dofinansowanie przepadnie to będą w kiepskiej sytuacji.
Możliwe, że Solbus się zgłosi bo już oddał 43 egzemplarze do Częstochowy.
Solbusa od razu odrzucili po tym jak się zgłosił. I dobrze bo Częstochowa ma już problemy z tym czymś co wypuścili bez żadnego prototypu. To jest samobójstwo zamawiać 43 sztuki czegoś, co w Europie chyba nigdzie nie jeździ bez jakiegokolwiek prototypu. I to jeszcze brać od Solbusa czyli chyba jednego z gorszych producentów.
@masterthe619, nie gadaj głupot. Nikt nie zarządził. ZKM nie może nakazać aby jakiś wóz akurat jeździł na jakiejś brygadzie konkretnej. Wszystko zależy od przewoźnika. W tym przypadku to PKS Gdynia decyduje o tym na jakiej brygadzie będzie jeździć #6083.
Co do kursu 181 z Bohaterów Monte Casino do Karwin Tesco. Powodem zmiany jest to, że jak autobus dojedzie do przystanku Karwiny Tesco przechodzi na dodatek linii 191, a dokładnie brygade 4. Dzięki tej zmianie nie ma tzw. pustych kilometrów.

Chcesz wiedzieć więcej ma temat ZKM Gdynia. Pisz śmiało na PW. U mnie informacje prosto od źródła, a nie od kierowców.

PS. W tym dziale mowa o przewoźnikach, a ZKM nim nie jest. Jest organizatorem!

Pozdrawiam
Dawid.
@up,

Od samego kierowcy (numeru, a tym bardziej imienia nie podam z oczywistych przyczyn) wiem, że sam, cytuję, Docent Wyszomirski tak zarządził. Pan Olgierd jednak ma wpływ na przewoźników tak? Ja tylko piszę to, czego dowiaduję się od kierowców, a oni, jak wiadomo, wiedzą to z "góry". W przypadku #6083 rzeczywiście było tak, że na początku jeździł na S/3, a teraz będzie na wszystkich, a zarządził to sam dyrektor. To, że na 181 muszą wyjeżdżać gazowce to też nie jest widzimisie PKMu.
Nie kłóćmy się bo to nie ma sensu:P

Co do zjazdówy z 244 to dziękuję za wyjaśnienie;)
Stron: 1 2
Przekierowanie