Strefa OMSI

Pełna wersja: Maszyny Rolnicze 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka,
Chciałbym Was zapytać, co sądzicie o polskim symulatorze życia na farmie - Maszyny Rolnicze 2015? Na okładce pisze jest napisane Symulator Farmy 2015, ale nazwa aplikacji na Steam-ie jest właśnie taka dziwaczna - Maszyny Rolnicze 2015.
Tą grę nabyłem w Empiku w promocji za 34.99 zł. I tu właśnie tez zetknąłem się po raz pierwszy ze Steam-em. Zacząłem sobie w ją grać i od razu sobie pomyślałem, że był to zły wybór. Na najniższych ustawieniach graficznych miałem stałe 8 FPS, przy czym w OMSI miałem w pobliżu Kołłątaja w Szczecinie 30 FPS w Solarisach alterra. Poza tym nie znalazłem żadnych modów do tej gry, jedyne, do czego były mody to Farming Simulator 2015. Na kierownicy oczywiście nie da się grać, fizyka jazdy gorsza niż w OMSI, a o sterowaniu klawiaturą już nie wspomnę. Wszystko jest w fototeksturach, jedynie ciągnik i otoczenie to modele 3D. Jest to polska gra, a polskich ciągników nie ma - Ursusem się nie przejedziemy...
Pozdrawiam!
To coś jak podróba Farming Simulator 15. Nie ma co pieniędzy wydawać po mojemu. Lepiej dołożyć kilkadziesiąt złotych i mieć Farminga.
Przekierowanie