Strefa OMSI

Pełna wersja: Wsiadanie i wysiadanie wszystkimi drzwiami.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nie, nie jest to możliwe ze względu na skrypt gry. Ten autobus jest dostosowany do wsiadania wszystkimi drzwiami - jak podjedziesz tyłem na przystanek to wsiądą tylko za przegubem, a przodem już nie. Po prostu przegubowiec to są dla OMSI dwa autobusy, a pasażerowie wybierają ten pierwszy. Chyba, że ktoś by opracował taki system (co się dziwię, że nikt tego jeszcze nie zrobił), że pojazd po odjeździe z przystanku dalej ma ten sam kierunek na wyświetlaczu, a dla OMSI zmienia się na pusty, a przy dojeżdżaniu na przystanek, zmienia się ponownie na właściwy i pasażerowie podchodzą do najbliższych drzwi. Takie coś działa już w przypadku tramwajów.
Nie dziw się, że nikt tego nie zrobił tylko sam sobie sprawdź gdyż nie działa to bez odpowiedniej edycji kostek przystankowych. Muszą być, w sytuacji wygasania kierunku, dwie kostki przystankowe odpowiednio skonfigurowane.
Witam, czy jest możliwa poprawka dla Scanii Citywide GN14? Bo nie działa. Bardzo dziękuję!
czy jest może możliwość zrobienia wsiadania wszystkimi drzwiami dla solarisa urbino 18 ?
Jeśli chodzi o Megapack PL, to tam wsiadają wszystkimi drzwiami od razu, lecz albo wsiadają przednim członem (obydwoma parami drzwi), albo wchodzą tylnym członem (kolejnymi dwoma parami drzwi) bo dla OMSI to są tak jakby "Dwa autobusy". Dokładna odpowiedź kilka postów wyżej :
Cytat: Nie, nie jest to możliwe ze względu na skrypt gry. Ten autobus jest dostosowany do wsiadania wszystkimi drzwiami - jak podjedziesz tyłem na przystanek to wsiądą tylko za przegubem, a przodem już nie. Po prostu przegubowiec to są dla OMSI dwa autobusy, a pasażerowie wybierają ten pierwszy. Chyba, że ktoś by opracował taki system (co się dziwię, że nikt tego jeszcze nie zrobił), że pojazd po odjeździe z przystanku dalej ma ten sam kierunek na wyświetlaczu, a dla OMSI zmienia się na pusty, a przy dojeżdżaniu na przystanek, zmienia się ponownie na właściwy i pasażerowie podchodzą do najbliższych drzwi. Takie coś działa już w przypadku tramwajów.


Pozdrawiam ;)
Witam szanownych forumowiczów po dość długiej przerwie. Postaram się wkrótce zrobić wszystkie modyfikacje przez was zamówione;)
Prosiłbym o taki mod do Irisbusa Axera, i jakby można jeszcze było to do O407 oraz Mana UL.

Dziękuję:)
(15.04.2017 07:32)s.krzys493@interia.pl napisał(a): [ -> ]Czy mógłbyś zrobić to wsiadanie i wysiadanie drzwiami do MAN Lion's City 1DTF Edition (v1.2.1)?

Zrobione!
(29.01.2017 20:33)The Kacowskyy napisał(a): [ -> ]Dało by radę zrobic moda do Skody 21AB ? Bo trochę się czeka zanim ludzie wejdą tylko pierwszymi drzwiami:D

Już jest do pobrania, pozdrawiam!
Czy mógłbyś zrobić door moda do Neoplana N4021NF? Link do pojazdu: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie