Strefa OMSI

Pełna wersja: Przekręcanie nicków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moi drodzy,

Ostatnimi czasy coraz popularniejsze robi się przekręcanie nicków. Smiechy hihy heheszki, ale nie każdemu to się podoba i nie dziwię się.

Jeśli ktokolwiek poczuje się urażony na skutek przekręcenia jego nicku, proszę o taką informację wraz z dowodem w postaci screenshot'a. Każdy ma się tutaj czuć swobodnie, bez szykanowania, przedrzeźniania, jeżeli komuś to przeszkadza i nie czuje się tutaj swobodnie, bo ktoś notorycznie przekręca jego nick, będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

UWAGA:
Proszę brać ten temat na poważnie - wszelkie próby "kolesiostwa" (zgłaszania nielubianych osób, gdy akceptowało się przekręcanie nicku przez innych), wyłudzania ostrzeżeń lub jakichkolwiek oszustw będą skutkowały w pierwszej kolejności ukaraniem zgłaszającego.

Każdy zatwierdzony przez Administrację przypadek ewidentnego i celowego przekręcania nicków celem obrażenia, dogryzienia, etc. będzie karany ostrzeżeniem z zakresu 50-80% (zgodnie z nowymi zasadami nakładania ostrzeżeń - pierwsze bez procentów, drugie i trzecie 50% i każde kolejne 80%) oraz 7-dniowym banem na czacie (jeśli to miało miejsce na czacie) na każdą prośbę zgłaszającego/poszkodowanego o ile administracja stwierdzi, że przekręcony nick może w jakikolwiek sposób go urazić. Mam dość wiecznych skarg. Jeśli nie umiecie się szanować na wzajem, to skończy się pobłażanie...

Kara może zostać wyjątkowo nie nałożona, jeśli przypadek jest kontrowersyjny, bez świadomego celu obrażenia, etc. Każde takie sytuacje będziemy rozpatrywać indywidualnie i zapisywać w naszym wewnętrznym dziale razem z dostarczonymi zasadami. Jeśli sytuacja się powtórzy, będziemy karać bez wyjaśnienia.

Raporty proszę składać do dowolnego członka grupy Administratorów/Moderatorów.Podstawa regulaminowa, na której opierać będziemy kary:

§2. Treści zabronione
Niedopuszczalne (w każdym miejscu i formie) są treści:
2.3 Zawierające groźby lub obraźliwe w stosunku do kogokolwiek;
Przekierowanie