Po wygraniu nowej wersji solarisow AIlist z solarisami nie działa. NA szczecińskiej ładowanie się nie kończy i trzeba zamknąć omsi. Jeśli już uda się wczytać mapę nie jeździ żaden autobus. Po wygraniu standardowego ailist mapa dziala normalnie. Robiłem reinstal mapy i Solarisów.
Prawdopodobnie allist jest źle skonstruowany.
Dzień dobry,
Postanowiłem pobrać tą wspaniałą mapę z racji tego że w Projekcie Szczecin brakowało mi tak dużej ilości linii do wyboru, po długim pobieraniu i po przeczytaniu dokładnie wszystkiego z instrukcji, zainstalowaniu mapy mam pewien problem.
Nie wiem czy coś źle zrobiłem, wydaje mi się że nie ponieważ zrobiłem wszystko tak jak należy.
Otóż po odpaleniu mapy wybraniu jakiegoś miejsca i linii podczas jazdy w pewnym momencie parę razy zdarzyło mi się że gra odmówiła mi posłuszeństwa i przestała działać z komunikatem " Omsi 2 steam przestał działać" czy jakoś tak.
Na razie zdarzyło mi się tak na liniach:156,159 i 188 jadąc obojętnie z której pętli.
Oczywiście będę próbował testować ją dalej na innych liniach i mam nadzieje że nie będzie się tak działo na większości linii, ponieważ mapka jest naprawdę godna posiadania i śmiało mogę powiedzieć że zasługuje na miano jak na razie mojej ulubionej mapki do Omsi 2.
Dodam że ściągnąłem najnowszą wersję i nie posiadam starszych wersji tej mapy.
Jeżeli to nie miejsce na tego typu odpowiedź, Przepraszam i proszę o przekierowanie mnie do odpowiedniego tematu.
Witam,
Potrzebuję waszej pomocy, ponieważ od dłuższego czasu nie jeździłem po Fikcyjnym Szczecinie wiec postanowiłem się przejechać linią 63...ale mam pewien problem...(
https://1drv.ms/f/s!AjZxNbXv5WIFmF6aIr3XM32PVHdw) przez pętlę Kołłątaja przeszła trąba powietrzna
. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?
Z góry dziękuje
Pobierz paczkę jeszcze raz, zainstaluj z niej foldery Sceneryobjects i Splines, zezwól na zamianę plików.
@tomsoniasty , jak masz 1.7 to nie zadziała ci ailist z solarisami , u mnie tez taki błąd był , polecam pobrać od nowa wersje 1.6b.
Witam mam problem z Gocławem , w lewym górnym rogu jak się kliknie SHIFT+Y to jest Następny przystanek: Goclaw, przejadę trochę dalej . I dalej Goclaw , powinno być Nad Odra . ? Tylko na Gocławie.
Proszę o pomoc. Instalowałem paczkę jeszcze raz... - nie pomogło
Podczas wyboru rozkładu zaznacz drugi przystanek Gocław na liście.
Ok, a czy da się zrobić to w jakimś pliku , żeby tego nie było ? Tylko było tak jak w w każdym innym rozkładzie ?