Strefa OMSI

Pełna wersja: Pomoc w wyborze ciężarówki do ETS 2.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Otóż, mam prośbę. W ETS 2 jeżdżę starą Scanią 144L (jakby kogoś ciekawiło jak wygląda, to proszę bardzo: klik! ) i postanowiłem ją wymienić na coś nowszego, i chciałbym poprosić Was o propozycję co do kupna. Zastanawiałem się nad Sisu R500/C500/C600, Scanią T, Renault Magnum Integral i MAZ-MAN 5405 (o ile by działał na wersji 1.24).
Pozdrawiam.
PS. I od razu mówię: wszystkie Scanie prócz T od razu odpadają. Powód? R-ka nie wiele różnią się od 144L, i nie mam zamiaru się cofać do np. 143M.
Ja polecam Ci MAN'a Euro6 autorstwa MADstera możesz go znaleźć w Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content. Model jest bardzo dobrze wykonany, posiada dużo opcji personalizacji do własne upodobania. [Obrazek: 0yJzAye.jpg]
Ja polecam Ci nowe Volvo FH. Ma mocne silniki nawet po 750 km, ciekawe zegary i niezły wygląd zewnętrzny. W połączeniu z tuningiem i fajnym malowaniem na MP może robić wrażenie.
Ja mam MB Actrosa Euro 6 i go polecam gorąco. Bardzo mnie ten tir zaskoczył, dużo opcji modyfikacji; niska cena.
Scania RJL i dodatkowy soundmod.;)
@up nie chciałem żadnych Scanii prócz T...
A i już wybrałem ciężarówkę. Wybór padł na MAN-a TGX Euro 6.:
[Obrazek: 2eulngcfsg5y.png]
Oczywiście moja ciężarówka musi być pomalowana na różowo, bo jakby inaczej :v
@up
RJL zrobił i Scanię R i Scanię T. Chodziło mi o tę drugą.
Może DAF z gry. Ten Euro 6. Albo Mercedes Actros MP4.

Spóźniony post, ale wybór chyba dobry. Miałem styczność z tym MAN-em i wykonany jest dobrze. Żadnych błędów się nie dopatrzyłem.
Witam,
po jakimś czasie nastał czas na zmiany. Postanowiłem przerzucić się ponownie na zmodyfikowanego etsa, w związku z tym po raz drugi staję przed wyborem jakiejś ciężarówki. Jaki ciągnik wybrać? Tym razem nie chcę żadnej scanii. Żadnej. Wersja oczywiście najnowsza - 1.27. Wolałbym tym razem coś starszego, lecz nie wiem za bardzo co wybrać.
Ostatnio ściągnąłem sobie modyfikację w postaci MANa TGXa od (zapomniałem : () i jest on rewelacyjny. Oprócz dużego wachlarza modyfikacji kabiny czy też samego pojazdu, posiada on także wersję 8x2 dla Dlc z ponadgabarytami. Ciężarówka ma też kilka wersji skrzyni biegów oraz mocy silnika, które brzmią naprawdę pięknie. Polecam i postaram się jutro wstawić link do tej ciężarówki;)
Stron: 1 2
Przekierowanie