Strefa OMSI

Pełna wersja: Przywitajmy się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Wątek, w którym można przywitać się z innymi Użytkownikami i powiedzieć parę słów o sobie.

Zacznę więc ja. Na imię mam Krzysiek. Część z Was zna mnie bardzo dobrze, gdyż jestem dość aktywny w środowisku OMSI i nie tylko. Interesuję się informatyką, szczególnie grafiką i sprawami sieciowymi, muzyką - nie tylko słucham, ale także gram na gitarze i śpiewam, a w wolnych chwilach, których coraz mniej - lubię sobie pograć w gierki komputerowe. Obecnie studiuję informatykę w Wojskowej Akademii Technicznej (zobaczymy ile wytrzymam :P ).
Pozdrawiam całą Społeczność związaną z symulatorem OMSI i vBus.
Siemaneczko!:)
Nazywam się Łukasz, mieszkam w Łodzi ale bardzo często jestem w Warszawie. Interesuję się informatyką, motoryzacją, poligrafią, komunikacją miejską, różnymi grami wliczając też symulatory.:)

Pozdrawiam,
MrYanke$
Mam na imię Mateusz i aktualnie mieszkam na emigracji w Slough, choć pochodzę z Wrocławia. Uczę się informatyki lecz głównie interesuje mnie wszystko co jeździ, lata lub pływa.
Jestem Kacper, mieszkam na emigracji w Kielcach (:D ). Wiek: 18 lat (ukończone w sierpniu 2012). Interesuję się komunikacją, ogólnie motoryzacją, historią, polityką (szczególnie narodowy radykalizm i marksizm, nie marksizm-leninizm czy stalinizm, broń Boże, zagadnieniami krajów post"komunistycznych" i byłej Jugosławii, konfliktem izraelsko-palestyńskim), muzyką (zwłaszcza lata 70-te, 80-te i 90-te), językami słowiańskimi - ich pochodzeniem, cechami wspólnymi (polski, rosyjski, czeski, serbski/chorwacki/bośniacki i pokrewnymi) oraz językiem węgierskim, no i oczywiście OMSI:)
Witam:-)

Nazywam się Sebastian, mam 15 lat i mieszkam pod Warszawą. Interesuję się motoryzacją (głównie wielkogabarytową), komunikacją miejską, koleją, muzyką oraz różnymi typami gier komputerowych (głównie symulatory jazdy).

Pozdrawiam
Witam!
Jestem Paweł P. Mieszkam w Elblągu. Interesuję się fotografią, komunikacją miejską. Posiadam sprzęt Fuji S2950HD. Czasami gram na OMSI

Pozdr.
Witam, mam na imię Emil, (choć wolę by mówiono do mnie Kuba;)) mam 19 lat, pochodzę z Wrocławia i tam obecnie mieszkam. Interesuję się komunikacją miejską od około 10 - 11 lat. Inne moje pasje i hobby to : fotografia, motoryzacja głównie ta z okresu PRL-u, jazda na rowerze, granie w różne symulatory związane z transportem pasażerów, ale Euro Truck Simulator 2 też nie pogardzę. Aparat którym robię zdjęcia : Canon SX40HS.
Witam. Mam na imię Dawid i pochodzę z kujaw. Jestem chyba najmłodszy, bo mam 12 lat , a 11.3 mam już 13 lat. Interesuje się Komunikacją Miejską. Mój sprzęt to Emachines G640 (jeżdże na laptopie:P ), Windows 7 64-bit. Chodzę do gimbazy nr9

PZDR dawidd009
Cześć!
Nazywam się Arek i mam 17 lat. Pochodzę z Pomorza Zachodniego. Interesuje się motoryzacją. Moja przygoda z OMSI rozpoczęła się prawie dwa lata temu? (jak dobrze liczę) i trwa do dziś. Przejechałem już tysiące kilometrów:P. Chwilowo przesiadłem się za stery ciągników siodłowych (ETS 2)
Pozdr.
Siemka;)
Jestem Piotrek i mam lat tyle, ile mam:P Interesuję się informatyką (głównie grafika i programowanie), fotografią, autobusami i autami z czasów PRL-u. W OMSI pykam tak ok. 9 miesięcy. Mam dwa kombajny (chociaż na nie nie wyglądają:P ):
Compaq Presario V2000: Intel Pentium M 1.7GHz, HDD 55GB, 1Gb RAM, Grafika 64MB.
Pecet: Intel Core 2 Duo 2,13 podkręcony do 2,3, Grafika 256MB, 2GB RAM, 300GB HDD, zasilacz 500w Modecom Feel (nowa seria Brown plus 80)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie