Strefa OMSI

Pełna wersja: Poznań by Pitoras v2.0 (aktualna wersja to 3.0a)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: qlJIypO.jpg]

Poznań by Pitoras 2.0 (aktualna wersja to 3.0a)

Witam serdecznie.
Mam przyjemność zaprezentować wam ostatnią prawdopodobnie wersję mojej mapy Poznania i tym samym mapa ta, jest moją ostatnią. Względem wersji 1.1a, która posiadała linie 70, 73, 237 oraz pracowniczą Bridgestone, została dodana linia 321, kursująca od Rondo Śródka do Kicina, obsługiwana przez P.W. TRANSKOM oraz dodane kolejne obiekty dedykowane. Mapa ukazuje nam stan linii na rok 2013 czyli przed integracją komunikacji Czerwonak z ZTM Poznań.

Zabrania się:
Zabrania się na innych mapach używać obiektów z folderu:
Poznan_70\Przemo11\Poznan
Zabrania się modyfikowania oraz publikowania pliku hof, malowań oraz bitmap!
Wykorzystywanie pliku hof/bitmap na innych mapach jest zabronione!Zezwalam na modyfikowanie mapy oraz udostępnianie modyfikacji.


Mogą występować spadki FPS w okolicach R. Śródka oraz Zawad!

Podziękowania dla:
@Grubyw111 - za naprawienie mapy oraz zdjęcia do tekstur obiektów dedykowanych
@sliwma - za hof, bitmapy, malowania oraz zapowiedzi
@Przemo11 - za obiekty dedykowane szczególnej uwagi dla linii 70
@poznaniak221 - za obiekty dedykowane ogólne oraz szczególnej uwagi
@Lubel - za realny rozkład jazdy dla linii 70
mojemu znajomemu - za rozkład jazdy dla linii 73
pozostałym - za testy i uwagi:)

Przekaż darowiznę

Film:
I wreszcie nadszedł czas na download:)

Aktualna wersja to: 3.0a
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Pliki hof znajdują się w folderze Vehicles!

Na linii 321 nie da się wpisać trasy (route)! Należy wybrać odpowiedni kod końcówki.
Mapa jest naprawdę przepiękne wykonana, śliczne tekstury, piękne oznakowanie skrzyżowań itp. Nawet na moim dość słabym komputerze mapa chodzi płynnie. 10/10
Nowy fragment mapy - jak można było się spodziewać - nie odstaje poziomem od poprzednich wersji, jedynie czego nie mogę stwierdzić to odwzorowania, aczkolwiek samo wykonanie: świetna robota. Nawet na moim drewnianym sprzęcie mogę cieszyć się jazdą na tej mapie, a zarazem szkoda, że to (może na razie tylko) Twoje ostatnia mapa!

Dodatkowo czy względem poprzedniej wersji, fragmenty, gdzie zostały wykryte niewidzialne ściany zostały poprawione by można jeździć z włączonymi kolizjami oraz czy w IBIS dla nowej linii kierunek można wybierać tylko przez podanie ZIEL a nie samo ustawienie ROUTE po wpisaniu numeru linii? (A zarazem czy zapowiedzi bez tego działają? - nie byłem w stanie sprawdzić, bo nie ustawiłem przy pierwszej jeździe tego przez FALSHE ROUTE, gdy podawałem kierunek tylko na sucho wykonałem przejazd nie znając ZIELów).
Z jaką wersją gry działa ta mapka?:)
Najnowszą - 2.3.003.
Zrobię sprostowanie bo obecna wersja Omsi 2 to : 2.3.004. Pozdrawiam AB77
Na samym początku muszę wspomnieć, że Poznań to moje ulubione miasto w Polsce, w którym bardzo często w swoim życiu bywałem, a raz zdarzyło mi się znaleźć na odwzorowanym Rondzie Śródka. Szczerze powiedziawszy, po tak długiej przerwie od symulatora poszukiwałem czegoś ciekawego, by przypomnieć sobie frajdę, jaką miałem z jazdy autobusem, i powyższa mapa naprawdę mi ją dała.

Linia na Koziegłowy naprawdę mnie uwiodła, a pętla przy Zakładach Drobiarskich jest niezwykle klimatyczna. Zresztą bardzo podoba mi się cała sceneria, widać wyraźnie, że twoje doświadczenie w budowie map w końcu zaprocentowało, bo jeździ się naprawdę przyjemnie. Poza tym miło widzieć na mapie obiekty mojego autorstwa, nad których modelowaniem spędziłem sporo czasu. Dzięki!:)
is there a ticketpack for poznan? and bilets?
There aren't, because the drivers in Poznań don't sell tickets.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
An interesting card with 4 bus lines. A pretty slick decor not too greedy in fps. the only problem I encountered is just a problèmede texture to a place nothing too bad. From the standpoint improvement can we put signs for the deposit which is at the terminus of the line 70 to Kozieglowy and also can be replaced bus Man static by static bus Solaris?
Stron: 1 2
Przekierowanie