Strefa OMSI

Pełna wersja: Autosan H9-35 "Psiuk" (Standard & Szybkowiec) v1.03
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Wątek do zgłaszania błędów związanych z dodatkiem Autosan H9-35 "Psiuk" (Standard & Szybkowiec) v1.00, v1.01, v.1.03
Czy model posiada automatyczne sprzęgło? Mam problemy z ruszeniem, tak jakby właśnie automatycznego sprzęgła nie było. Podpowiem, że gram na sekwencyjnej skrzyni biegów i stąd ten problem. Lewarek po prostu się blokuje przy uruchomionym silniku...
Pasażerowie są dosłownie wleczenie za autobusem.

[Obrazek: 77cce90f1087a7ffmed.jpg]
Zauważyłem dwa małe błędy. Tylne koła prześwitują ( górny zarys opon ) nad nadkola i podłogę wewnątrz Autosanu, drugim jest sprzedaż biletów. Kiedy sprzedaję bilet lub wydaję resztę nie pojawia się w miejscu do tego przeznaczonym tylko mniej więcej w połowie autobusu. Jaki jest problem z tymi biletami? Idzie go jakoś naprawić?
Nick, dźwięki za ciche, przy postoju nie słychać w ogóle silnika. Następna sprawa, nóżki siedzeń są widoczne w nadkolach. Więcej grzechów nie pamiętam/nie widziałem.
@CraherPL Zostawić linijkę odstępu przy wpisywaniu AI_clutchtimer, czy nie? - bo widzę, że niektóre linikji w tym pliku są razem, a między niektórymi jest odstęp.
EDIT: Może i faktycznie wszystko jedno:P Ważne, że działa.
Żadna różnica... A jak chcesz wiedzieć, to zawsze jest metoda prób i błędów, z której korzysta każdy użytkownik OMSI.
Po ustawieniu pojazdu dla ruchu AI kierowca prowadzący pojazd nie wciska sprzęgła, przez co nie może ruszyć z miejsca. Co należy zmienić w skryptach, aby kierowca AI zaczął używać sprzęgła?
Masz włączone automatyczne sprzęgło w opcjach gry?
Mam, jak najbardziej.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie