Strefa OMSI

Pełna wersja: #GOPgear
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych z obszaru konurbacji katowickiej, do udziału w wyścigach środków transportu, organizowanych w ramach akcji #gopgear, przez fundację Napraw Sobie Miasto​. Chcemy zachęcić podróżnych, do korzystania z transportu publicznego, oraz miejskie i wojewódzkie magistraty, do podjęcia działań na rzecz integracji transportowej.

Cytat:W ostatni tydzień października (24-28.10) organizujemy wyścigi różnych środków transportu na terenie aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej. Jeżeli na co dzień jeździsz do pracy lub szkoły, a swoimi doświadczeniami chciałbyś podzielić się z innymi, to jest to właśnie coś dla Ciebie! Jedyną rzecz, jaką musisz zrobić, to przejechać jednego dnia swoją trasę w niekonwencjonalny sposób. Na wytrwałych czekają upominki i profesjonalne zdjęcia.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w tym specyficznym eksperymencie, wyślij do mnie prywatną wiadomość. Zachęcam również do wspierania i obserwowania naszej akcji na profilu GOPgear na portalu Facebook.
Bardzo fajna i ciekawa inicjatywa.
Przekierowanie