Strefa OMSI

Pełna wersja: Zapowiedzi MPK-Łódź - Fikcyjny Szczecin 2.50.03
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Modyfikacja: Zapowiedzi MPK-Łódź do mapy Fikcyjny Szczecin 2.50.03
Wersja: 1.1
Autor: patryk781998


Aktualizacja: [02.01.2017]

Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Zmiany w wersji 1.1
Poprawka kilku dźwięków oraz usunięcie dotychczas zauważonych błędów.


Opis:
Witam wszystkich! ;)
Na samym początku chciałbym dodać, że modyfikacja, a raczej bardziej dodatek był przygotowany z pomocą PIERRE5. Myślę, że bez niego nie ujrzałoby to światła dziennego.:) A teraz krótki opis...
Dodatek zawiera zapowiedzi MPK-Łódź, zdublowane zapowiedzi oraz bilety MPK-Łódź do mapy Fikcyjny Szczecin 2.50.03 by MrYanke$. Bilety są autorstwa PIERRE5. Nie jest to jakoś specjalnie trudny dodatek i nie wymaga dużych umiejętności aby go stworzyć, aczkolwiek uznałem, że kogoś mogłoby to zainteresować.
Więcej informacji w pliku ReadMe. Proszę się z nim zapoznać.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!

Jakiekolwiek rozpowszechnianie czegokolwiek na inne strony, kopiowanie, reuploadowanie, modyfikowanie bez mojej zgody surowo zabronione!

Prezentacja:


Link niestety nie działa.
Rzeczywiście wygasł :P ale postaramy się modyfikacje udostępnić ponownie jak najszybciej tylko prosimy o cierpliwość ;)
Link już działa;)
Gdzie można znaleźć R&G do Solarisa i czy dałoby radę "spolszczyć" nazwy biletów? Swoją drogą modyfikacja przydatna i w pełni działająca
Jeśli chodzi o modyfikacje R&G do Solarisa niestety, ale takiej modyfikacji jeszcze nie ma. Jest tylko do Mercedesa. Jedynie jak chcesz to zamień sobie teksturę sterownika na R&G to będziesz miał chociaż lepszy klimat w autobusie;) W naszej modyfikacji nazwy biletów są spolszczone, lecz nie ma niestety wszystkich polskich głosów z powodu braku lektora, ale spokojnie pracuję nad poprawieniem tego. Jeśli chcesz spolszczyć inne bilety to w folderze TicketPacks znajduje się plik z końcówką .otp, w którym możesz śmiało zmieniać cenny czy też nazwy biletów. To ten plik odpowiada za całe bilety. Polecam wszystkim kto jeszcze nie zna albo dopiero co dołączył do OMSI, aby przestudiował kilka ciekawych poradników dzięki czemu również każdy będzie mógł dowolnie i bez problemu udogodnić swoją rozgrywkę w OMSI nabijając kilometr za kilometrem;).
czy można prosić oz zamówienie zapowiedzi do szczecina głos zapowiadania białostocki a na mapę fikcyjny szczecin najnowszą
Przecież to jest jakaś paranoja. Fajnie że coś zrobiliście... Coś. Bo spasowanie dźwięków (słuchając nagrania) to czysta paranoja. Dźwięki są nierówne, różnej jakości i głośności :/
Akurat to jest realistyczne oddanie łódzkich zapowiedzi - zostały one nagrane ok. 1995 roku, od tego czasu powstało w mieście wiele nowych ulic i przystanków. Często zapowiedzi trzeba było "kleić" z tych co są, i brzmią tak jak tutaj - nierówno i niewyraźnie. Jak dla mnie to duży plus tej modyfikacji.
Sebek821 proponuje przede wszystkim przeczytać ReadMe. Nie będę dwa razy pisać tego samego, tym bardziej, że Kuba L. już wszystko wyjaśnił.
Fajnie jest posłuchać tego pseudo Boruszczaka w Omsi szczególnie,że teraz MPK-Łódź zamieniło zapowiedzi Tomasza Boruszczaka na Pana Zimocha:)
:D Modyfikacja Świetna! 10/10
Stron: 1 2
Przekierowanie