Strefa OMSI

Pełna wersja: Podlaska Komunikacja Samochodowa "Nova" Spółka Akcyjna (Od 2.01.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowa spółka, która zacznie swoje funkcjonowanie od 2 stycznia 2017 roku. W jej skład będą wchodzić Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w: Białymstoku, Łomży, Siemiatyczach, Suwałkach oraz Zambrowie. Prawdopodobnie wszystkie jak nie większość wozów dostanie nową malaturę, domyślam się, że w postaci nowego loga. Jeżeli chodzi o przydzielanie taboru do tras, to będzie jak po staremu. Dodatkowo zamknięto dworzec PKS i postawiono prowizoryczny, dwupiętrowy kontener, który jest ogrzewany, zawiera pomieszczenie z kasami, pokojami socjalnymi i kasami. Planowane ukończenie inwestycji szacuje się na czerwiec 2017 roku.
Niby miało raczej tak nie być, ale się stało. Na Mońkach przez Trzcianne , które obsługuje Białystok, dwa razy była siemiatycka klamka. Pewnie dlatego, żeby wóz cały dzień nie stał na dworcu. Mogę też dodać, że ten/ci kierowcy, którzy jechali na tej trasie byli punktualni co do minuty, gdzie ci z Białegostoku nie omieszkają się pojechać 5 minut za wcześnie lub 7-8 (skrajne, ale nieczęste przypadki), ale w praktyce zazwyczaj do 4 minut. Dodatkowo praca przy rozbiórce dworca wre, zresztą zostało z niego same ruiny;)
Dochodzą słuchy, że spółka zakończy ubiegły rok na minusie i poleci z co najmniej 22 kursów w poszczególnych oddziałach. Oby Nova nie poszła w ślady PKS Wschód albo żeby nie było jak z KPTSem.
A co jest nie tak z KPTSem? bo jak byłem latem 2017 roku we Włocławku to mimo wakacji dużo autobusów jeździło więc wydaje mi się, że KPTS sobie dobrze radzi;) no chyba że o czymś nie wiem
Chyba z tego co czytałem to jakoś super nie jest ale chyba tragedii nie ma
Tragedii raczej nie:P bo mimo wakacji dużo było autobusów tego przewoźnika we Włocławku bynajmniej
Przekierowanie