Strefa OMSI

Pełna wersja: Problemy z telefonem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam samsung przy aktualizacji do andka 6.0.1 wprowadził dziwne rozwiązanie. Wkurza mnie to i chciałbym się dowiedzieć czy da się to jakoś obejść. [Obrazek: 8169397f3dfa92aa9e544d99e6a287ff.jpg]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy sm będą wiedzieć o co chodzi. Ale jeśli nie to wyjaśnię. Aby nadać zezwolenie jakiejś aplikacji należy wyłączyć możliwość pojawiania się w pierwszej kolejności więc bombeli messengera itp. nie będą działać.
[Obrazek: b48204497f63cd6d671d870cb4a72b3e.jpg]
Następnie trzeba to na nowo włączać a to jest denerwujące przy częstej konieczności.Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Nie tylko samsung, a każdy model posiadający Androida 6.0.1 posiada tą "funkcję". Można to chyba obejść jedynie włączając ręcznie uprawnienia w ustawieniach, zamiast czekać na okienko z komunikatem jak wyżej. Innego pomysłu nie mam i nie widziałem.
Mam taki problem z telefonem a mianowicie zleciał mi z półki i rozwalił się ekran (zupełnie nie działa) a bardzo potrzebny mi jest numer z tej komórki. Jak go wyciągnąć? W jakimś punkcie tylko czy może jakimś programem po podłączeniu do kompa przez USB? Jest to zwykła klawiaturowa Nokia (505 albo 515).
Były punkty Nokia care na KEN 96 i Kijowskiej 1a ale obu już nie ma:(
Program Nokia Care Suite na Windowsa powinien mieć dostęp do kontaktów.
http://nokia-pcsuite.com
Żeby program odczytał kontakty trzeba po podłączeniu komórku do komputera ustawić tryb w jakim ma ją czytać komputer (pamięć masowa albo suite) i niestety nie idzie tego zrobić po omacku bez ekranu:( Jest na to jakiś sposób?
Przekierowanie