13.02.2017, 21:41
Cześć,
Mam problem związany z tą mapą. Mianowicie wg. rad Pitorasa zanistalowałem mapę Poznania w OMSI2. Po całej procedurze mapa przed wczytaniem "wykrzacza" mi błędy:
1.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
2.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
3.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
4.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
5.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
6.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
Po zaakceptowaniu tych błędów, mogę normalnie poruszać się na mapie, jeździć każdym autobusem, ale nie mogę wybrać linii np. 73 w stronę Śródki. Przy wyborze ROUTE/ZIEL wg. poradnika wyskakuje FALSCHE ROUTE/ZIEL i nie mogę podjąć kursu.
Ktoś się spotkał z takimi problemami i wie jak pomóc?
Mam problem związany z tą mapą. Mianowicie wg. rad Pitorasa zanistalowałem mapę Poznania w OMSI2. Po całej procedurze mapa przed wczytaniem "wykrzacza" mi błędy:
1.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
2.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
3.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
4.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
5.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
6.
https://drive.google.com/file/d/0BxsdLan...sp=sharing
Po zaakceptowaniu tych błędów, mogę normalnie poruszać się na mapie, jeździć każdym autobusem, ale nie mogę wybrać linii np. 73 w stronę Śródki. Przy wyborze ROUTE/ZIEL wg. poradnika wyskakuje FALSCHE ROUTE/ZIEL i nie mogę podjąć kursu.
Ktoś się spotkał z takimi problemami i wie jak pomóc?