Strefa OMSI

Pełna wersja: SIMT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie, Czesi wypuścili nową grę, na tą chwilę można ją pobrać za darmo z tej strony Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.. Można się przejechać Autobusem na 3 liniach (Tramwajem po wykupieniu pełnej wersji) .

W chwili obecnej można wykupić wersję "Złotą" która daje możliwość przejechania na "Większej mapie" (Tak googel bubel przetłumaczył :lol:). Cena takiego "Abonamentu" waha się od 3,99 Euro za 2 msc do 18,99 Euro za 2 lata.

Wszystko można wyczytać na stronie podanej wcześniej tylko strona jest po czesku, także bez tłumacza nie da rady:hihi:

Prezentacja wideo (Od niemca)Ten projekt jest już od jakiegoś czy dostępny. Taka lepsza wersja Virtual Busa. Nie wiem jak w wersji "zlotej" bo sobie ładnie za nią krzyczą ale w darmowej nic specjalnego.
Trzeba przyznać że na filmikach fajnie w miarę wygląda. Tak jak napisał przedmówca, lepsza wersja VBusa. Tylko że ta wersja "demo" duszy nie urywa, więc i sądzę że szału w złotej również nie znajdę. Szkoda kasy. Ta cena to z księżyca ściągnięta chyba.
Dwa euro na miesiąc dla kraju w którym są normalne zarobki to naprawdę niedużo. Tylko kraje posowieckie dalej żyją w czasach wynagrodzenia 400€ miesięcznie.
Jak dla mnie, to 2 Euro za grę, w której nie ma nieba to lekka przesada;)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
2 Euro za brak nieba, pogody, pulpitów w dużej ilości autobusów, sprzedaży biletów... Wymieniać dalej?:P
Przekierowanie