Strefa OMSI

Pełna wersja: Hamburg (Day & Night)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Sam Ci sie rozpędza bez dodawania gazu do dużej prędkości czy poprostu po puszczeniu hamulców rusza i sie powoli toczy na biegu D? Jeśli druga opcja to normalne w automatycznej skrzyni.
A ja mam pytanie: Jak nazywa się autobus w folderze OMSI? Chciałem wrzucić do niego pliki HOF, ale nie wiem w jaki folder. Proszę o pomoc.
(24.07.2013 18:44)klocrafi napisał(a): [ -> ]A ja mam pytanie: Jak nazywa się autobus w folderze OMSI? Chciałem wrzucić do niego pliki HOF, ale nie wiem w jaki folder. Proszę o popmoc

Powrzucaj do:HH109_Stadtbus_HHA, HH109_Stadtbus_VHH, HH109_Stadtbus_VHHPVG

I powinno działać.
Mam od pewnego czasu problem z autobusami,zarówno jak na wyświetlaczach oraz ich sterownikach nic się nie wyświetla.Czy to brak fonts?Proszę o pomoc.
Ja mam taki problem.
Wrzuciłem pliki z Hamburskich autobusów do innych aby innymi pojeździć i gdy teraz chciałem wybrać ten z dodatku wyskakuje błąd.
Miał ktoś taki problem?

Błąd to "datei nicht gefunden"
Dodam że autobusy wrzucone do OMSI działają na tej mapie poprawnie.
@UP: a jakie pliki wrzuciłeś? Widzisz, może trudno w to uwierzyć, ale wróżkami nie jesteśmy.
(11.09.2013 16:01)Mattez napisał(a): [ -> ]@UP: a jakie pliki wrzuciłeś? Widzisz, może trudno w to uwierzyć, ale wróżkami nie jesteśmy.

1_HH109_HHA.hof
HHStadtbus_HHA.bus
Regs_HHA1314.org

Te pliki skopiowałem do innych autobusów i wszystko działało. Jednak gdy chciałem zagrać domyślnym autobusem to pojawił się ten błąd.
To jest w takim razie dość logiczne. Każdy plik HHStadtbus_HHA.bus wymaga perfekcyjnego porządku w folderach Script, Sound, Model, nazwa oraz zawartość każdego pliku w tych folderach muszą być idealnie zgodne z zawartością pliku HHStadtbus_HHA.bus. Jeżeli przeniosłeś go w folder z innym modelem, gdzie te wszystkie pliki są przystosowane do zupełnie innego modelu, to nie dziw się, że wyskakują błędy. Skasuj z innych folderów niż folder Stadtbusa przeniesione przez Ciebie pliki .bus i .org, pliki .hof możesz zostawić, one w nic nie ingerują.

Mam nadzieję, że po tych zabiegach problem ustąpi.

Pozdrawiam.
Dzięki, zaraz sprawdzę.
Ehh że musiałem od raz do wszystkich ładować które mam :klnie:
Jak działało na jednym to wrzuciłem do reszty plików ale nie pomyślałem że to może domyślnym autobusom zaszkodzić.

Działają. DZIĘKI WIELKIE!
Mam pytanie!

Otóż chcę, aby MB wyświetlał w dwóch linijkach jak tu: İmage, a nie za bardzo mam pomysł jak to zrobić. Proszę o pomoc
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie