Strefa OMSI

Pełna wersja: Hamburg (Day & Night)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Witam,
Mam następujący problem z tym dodatkiem. Po aktywacji dodatku i chęci odpalenia OMSI wyskakuje poniższy błąd :/ Czy ktoś się spotkał z tym problemem i wie jak go rozwiązać?
"Komponent o nazwie "Form1" już istnieje"
A w logfile.txt co tam?
(18.07.2013 18:57)Invis napisał(a): [ -> ]"Komponent o nazwie "Form1" już istnieje"
A w logfile.txt co tam?
W zał. log
Log nic ciekawego nie pokazuje. Proponuję zgłaszać do Twórców na oficjalu.
Wy też nie macie na innych mapach dźwięku chodzenia oraz głosów pasażerów wchodzących?
(18.07.2013 23:19)Rudy napisał(a): [ -> ]Wy też nie macie na innych mapach dźwięku chodzenia oraz głosów pasażerów wchodzących?
Spróbuj zwiększyć wartość w opcji "Maks. ilość źródeł dźwięku" w zakładce "Dźwięk" (np. z 200 do 300) i zobacz czy to pomoże.
Udało mi się to rozwiązać. Pogrzebałem trochę na innym forum i tak oto rozwiązaniem jest: IBISdroid. Do poprawnego działania mapy i gry należy usunąć z folderu "plugins" wszystkie pliki dotyczące IBISdroid. Sprawdziłem i po usunięciu trzech plików wszystko jest ok.
Teraz mam kolejny problem. Podczas instalacji nie chciałem ustawień pod Hamburg i teraz mam całą mapę białą jak i autobusy z samą budą. Zwiększyłem ilość tili widocznych z 1 na 2, oraz odznaczyłem dwie pierwsze opcje w zakładce z teksturami. Wtedy mapa raz zadziałała a potem dalej to samo co wcześniej.
(21.07.2013 18:06)Rudy napisał(a): [ -> ]Teraz mam kolejny problem. Podczas instalacji nie chciałem ustawień pod Hamburg i teraz mam całą mapę białą jak i autobusy z samą budą. Zwiększyłem ilość tili widocznych z 1 na 2, oraz odznaczyłem dwie pierwsze opcje w zakładce z teksturami. Wtedy mapa raz zadziałała a potem dalej to samo co wcześniej.
Zobacz co będzie jak zredukujesz "Maks. złożoność mapy" w zakładce "Grafika" do minimum, tzn. do 0.
Dalej to samo, najlepsze jest to że Merol działa na innych mapach.
Może to dlatego że mam na karcie graficznej tylko 512MB.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie