Strefa OMSI

Pełna wersja: SWAT 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem że to nie forum o tej grze,ale na innych nie znalazłem odpowiedzi.Otóż kupiłem 2 dni temu SWAT 4 wraz z dodatkiem Syndykat i gdy chcę pograć w tryb Multiplayer,to nie ma żadnych serwerów.A jak sprawdzałem na jednej z stron to jest ich pełno.Ale niestety u mnie coś nie . Może ktoś wie jak to naprawić?
Standardowo najpierw sprawdź, czy żaden firewall nie blokuje Ci pakietów dla plików .exe tudzież portów.
Nie za bardzo wiem jak to zrobić.Możesz mi to jakoś wytłumaczyć ?
Jeśli masz firewalla to po prostu na chwilę go wyłącz (zamknięcie zwykle nie skutkuje wyłączeniem). Wszystko znajdziesz w dokumentacji programu firewall, bądź pakietu Internet Security albo w Google'ach jeśli broni Cię tylko firewall systemowy.
Niestety dalej nie działa.
Ja dodałbym port po jakim łączy się launcher i wszystkie pliki exe jako wyjątki w firewall. To ewidentnie firewall blokuje. Wyłączenie FW nie zawsze pomaga w takiej sytuacji (chyba, że wyłączenie usługi FW + reset komputera).
Poczytałem trochę na internecie i się okazało że GameSpy już nie wspiera tej gry,to właśnie dlatego nie ma serwerów.
A ja powiem inaczej. Ściągnij program GameRanger. Dzięki niemu można zagrać w SWATA. Ściągnij jeszcze dodatek Sheriff's Special Forces. Dodaje mapy, polepsza ogólnie grę, na prawdę warto.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Witajcie.:)
A jakieś Polskie serwery znacie, które działają do dziś?

Pozdrawiam8)
My cały czas gramy w Swat 4 w trybie kooperacji jeśli ktoś jest chętny do gry. Wiek nie ma u nas znaczenia, nie wymagamy też umiejętności. Gramy zespołowo. Jeśli ktoś chciałby zagrać śmiało piszcie: gg: 36498638 / Skype: CeBeS486 / TS3: 79.133.216.141:1600
Stron: 1 2
Przekierowanie