Strefa OMSI

Pełna wersja: Szczecin Prawobrzeże (Prezentacja wideo 16.11.2019r!)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam.

Chciałbym przedstawić swój projekt Szczecin Prawobrzeże.
Będzie to mapa do OMSI 2, półrealna (układ dróg realny, otoczenie fikcyjne). Na start planuję zrobić jedną fikcyjną linię (94) z dworca w Dąbiu na Osiedle Kasztanowe. W przyszłości planuję dociągnąć linię aż do Ronda Ułanów Podolskich trasą obecnej linii 896.

Jak na razie mogę pokazać pierwszą ulicę, która jest jeszcze w budowie. Na filmie widać działki i las, ale działki zostaną wymienione (będą płoty, altanki itp.), a linie poziome nie będą tak "kwadratowe". Zapraszam do oceny:)

Pozdrawiam,
KMSzczecin.

P.S. Tego raczej nie można porównywać do Lisowa... :E
No w końcu ktoś się zajął prawobrzeżem:D
Powodzenia;)
P.S Masz zamiar się zająć później innymi częściami prawobrzeża (Wielgowem, Zdunowem, os.Słonecznym) ? Może zajezdnia SPA Dąbie ? Wtedy mapa naprawdę mogłaby mieć dużo ciekawych linii (73,93,77,534, pośpieszne skrócone do Basenu Górniczego)
Pozdrawiam;)
Słoneczne będzie na 100%, pozostałe to nie wiem. Okaże się później.

//EDIT Zajezdnia raczej też powstanie.
Fajnie, że powstaje taki projekt (kolejny w Szczecinie moim mieście), a czy będziesz rozważał powstanie osiedla Bukowego np dla krótkiej linii nr 65 (w sumie można rozważyć pętle na Basenie Górniczym lub okresową na Moście Cłowym tzn wtedy kiedy był remont wiadomo o co chodzi)? A no i rzecz jasna wtedy też można pogłówkować nad linią 71.

W każdym bądź razie będę się przyglądać temu projektowi.

ps

Co to za utwór na filmiku podczas jazdy Solarką? Tak z ciekawości pytam.
Jak tam dotrę to zrobię.

P.S. Podane jest na początku filmu (lewy dolny róg).
Według mnie to tutaj nawet nie ma czego oceniać.
Myślałem że chociaż coś będzie o lesie, czy jest dobrze zrobiony itp. Niedługo pojawią się screeny z osiedla, tam będzie co oceniać.

@down Mapa posiada realny układ drogowy i ustawienie obiektów, jedyna różnica to ich wygląd.
Nie chcę nic mówić, ale pokazanie jednej ulicy raczej od razu nie oznacza wielkiego sukcesu. Jazdy na jakieś 200 metrów, no z całym szacunkiem, ale pokaż dopiero wtedy jak będzie coś więcej niż jedna ulica na krótkim dystansie, gdzie jest las i ogródki działkowe. Musi być coś widoczne.
Cieszę się, że w końcu ktoś zajął sie prawobrzeżem. Jak na razie faktycznie nie ma co oceniać, ale mam nadzieję, że projekt będzie cały czas rósł.
Powodzenia:)
Pierwszy "obiekt dedykowany":
[Obrazek: 5YPaJdL.png]

Prosta tablica przy wjeździe na osiedle.

//EDIT: Zaktualizowano zdjęcie - tablica wygląda lepiej//
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie