Strefa OMSI

Pełna wersja: Piekary Wlkp. - Piechcin: paczka modyfikacji.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Projekt: Piekary Wlkp. - Piechcin: paczka modyfikacji.
Autor: KMSzczecin
Download:
Główna paczka: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Wymagane pojazdy: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Witam.
Dziś przedstawiam małą paczkę modyfikacji do mapy Piekary Wlkp. - Piechcin autorstwa Pitorasa.

Lista zmian:
1. Dodanie rollbandów "dykt".
2. Więcej samochodów.
3. Polskie głosy i nowe bilety do mapy.
4. Polskie pieniądze.

Screeny:
[Obrazek: 1p52Z5A.png]
[Obrazek: 2GMaYR6.png]
[Obrazek: PLWIvPa.png]
[Obrazek: C5z4EgN.png]
Skomentuje tą paczkę modyfikacji:
Bilety można o kant rzyci rozbić. Paint pełną gębą. Strzałeczka... nijak pasuje do reszty, ponieważ kiedy wszystkie napisy są (jak zresztą wyżej wspomniałem) po prostu paintowe, to ta strzałeczka wskazująca kierunek kasowania biletu jest (jak domniemam) na fototeksturze. A rolbandy... są po prostu brzydkie, przynajmniej mi się nie podobają. Zwykłe dykty z napisem Calibri. Mogłeś dać inną czcionkę, a efekt byłby o wiele lepszy.
Dzięki za opinię. Dykty pójdą na stół. Biletów raczej nie będę mocno ruszać. W tej paczce chodziło o drobne urozmaicenie, jej zadaniem nie było to, by była piękna. Lepsze to niż niemieckie bilety, tym bardziej do mapy w ogóle nie było dykt.
Ja bym proponował umieszczenie listy pojadów, które należy posiadać, bo jeżeli ktoś już je posiada, to po co ma je ściągać, to taka luźna sugestia;) . Poza tym zgadzam się z treścia posta autora, którego napisał przede mną, nawet, jeżeli kolega Karosa miał swoje racje :) .
Ciekawa propozycja - jutro wstawię. Dzięki:)
Ankieta na wysokim poziomie, zdecydowanie gorzej z samym dodatkiem, którego jakość jest ostro wątpliwa.
Pytanie mam. Po teksturze strzałki i cenach biletów wnioskuję, że pochodzą one z paczki mapy Bytomia. Nie wydaje ci się, że było by stosowne, aby zapytać o zgodę na ich użycie i ewentualną przeróbkę? Bo wzięcie czyjejś pracy, podmianę tekstury na taką, o znikomej jakości i wydanie jako swojej jest trochę nie na miejscu. Szanujmy się...
Wybacz za tę sytuację, paczka była robiona późnym wieczorem. I tak ta strzałka nie pasuje do reszty, muszę ją wymienić albo się jej pozbyć. Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę. Ostatnio taka sytuacja przydarzyła się mi 4 lata temu. Bilety nie były przerabiane, zresztą identyczne (tylko z innymi cenami) są w Internecie. Ale jeszcze raz dzięki, że zwróciłeś uwagę. Do jak najszybszej wymiany.

Pozdrawiam,
KMSzczecin.
Przekierowanie