Strefa OMSI

Pełna wersja: Wrocław Breslau v0.3 by Siroccoxp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Mam problem chyba z jednym segmentem mapy. Od strony mińskiej urywa się za przystankiem Tyrmanda, a od strony Nowego Dworu na rondzie pileckiego.
Loglife w zalaczniku.
Z góry dzięki za podesłanie brakujących obiektów.
U mnie Ailist z mercedesami nie działa. Jak je widzimy to one tj. stoją. Zatrzymują się na środku drogi i nic. Nie dość że wywijają takie numery to jeszcze nie mają niczego wyświetlonego na wyświetlaczach. Mógłbyś to sprawdzić...
Witam mam problem z uruchomieniem tej mapy. Kiedy włączam tą mapę to wyskakuje mi błąd. Niżej załączam loglife. Z góry dziękuje za pomoc.:hihi:
Mercedesy powinny byc, tylko te helveta bo takie mam wgrane. Co do poprawki wrzuce autobus z poprawka gdyz problem wystepuje pewnie z citaro 06w reklamie ing gdyz on ma modyfikacje na brak klimy. Hofy sa wgrane prawidlowo ? Powinien byc tylko 1 wrzucony.
Który z hofów powinien być wrzucony? Na tym R&G nie działają wyświetlacze. No ale też tak jak napisałem na standardowym ailiście wszystko jest ok. Na tym na mercedesy tylko Many jeżdżą poprawnie, a mercedesy stoją. Nie wiem może to tylko u mnie Wam działa prawidłowo?
Wystarczy przeczytać readme i wszystko będzie jasne.
Ai musza miec hof bez r&g. Oprócz tego musisz do nich wgrac plik pojedyncze zapowiedzi albo podwojne. Ai nie czyta hofa z R&G
A oto mój problem na linii 325 po ujechaniu fragm. trasy (nie podmieniałem plików, nigdy tego nie robię)

http://imgur.com/PwKtCfW

Dołączam logfile:
Popraw foto.
Sugeruję jednak podmienić pliki, albo przynajmniej te foldery które zostały wymienione w readme.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie