Strefa OMSI

Pełna wersja: MAN Lion's Coach i Lion's Coach L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: lnPieKz.png]

Prawie 4 lata minęły odkąd zacząłem ten projekt. Po drodze było wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie udało się dociągnac to do końca. Przedstawiam wersję 1.0 MANa Lion's Coach w wersji standardowej jak i Lion's Coach L! Udało mi się utrzymać to w jako takiej tajemnicy:-) Jakiekolwiek błędy proszę zgłaszać w odpowiednim temacie, będę na nie reagował. Wszelkie informacje dotyczące działania pojazdu jak i współautorów znajdują się w pliku README.pdf.

Miłej jazdy!

Zabraniam używania oraz modyfikowania tych pojazdów przez vFirmy. Proszę nie nagabywać mnie w żaden sposób o pozwolenie. Skoro zabraniam to chyba wyrażam się jasno.


!IMPORTANT/WAŻNE!
Bardzo proszę o nieumieszczanie paczki na innych serwerach, jeśli będzie jakiś problem z pobraniem to postaram się temu jakoś zaradzić.
Please do not upload this addon onto different servers, if there is any problem with the download links I will try to handle this on my own.


Dodatek sam w sobie jest darmowy, natomiast jeśli chcesz i masz taką możliwość, możesz wspomóc mnie i moje projekty wpłacając darowiznę.

[Obrazek: btn_donateCC_LG.gif]

Aktualna wersja: 1.1

Linki do pobrania:
Linki prowadzą do folderów, gdzie znajduje się najbardziej aktualna paczka i wszystkie patche
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Dobra zebrałem wszystkie błędy, ale pominę już tą opętaną skrzynię biegów. Jest problem z kolizjami, zwykły Coach ma boundingboxy źle ustawione że odbija się i tak dalej, a w L wogóle chyba nie ma boundingboxów, bo mimo zaznaczonej opcji kolizje te kolizje wogóle nie występują. Następny błąd to działanie drzwi w L. Drzwi dopiero działają po chwili gdy silnik chodzi, nie da się je otworzyć wczesniej np. z zewnątrz jak w realu, a w zwykłym Coachu to jest. Jak narazie z tymi błędami dam 7/10.
(29.09.2017 20:46)Zdzichu napisał(a): [ -> ]Dobra zebrałem wszystkie błędy, ale pominę już tą opętaną skrzynię biegów. Jest problem z kolizjami, zwykły Coach ma boundingboxy źle ustawione że odbija się i tak dalej, a w L wogóle chyba nie ma boundingboxów, bo mimo zaznaczonej opcji kolizje te kolizje wogóle nie występują. Następny błąd to działanie drzwi w L. Drzwi dopiero działają po chwili gdy silnik chodzi, nie da się je otworzyć wczesniej np. z zewnątrz jak w realu, a w zwykłym Coachu to jest. Jak narazie z tymi błędami dam 7/10.

Nagrać klip gdzie ewidentnie widać, że boundingboxy są i działają? Bo gadasz bzdury:)

A co do drzwi - skrypt losuje przy stawianiu autobusu ile powietrza jest w zbiornikach, czasem może go być za mało i trzeba je podpompować silnikiem. Domyślny skrypt od MRów, który zresztą odzwierciedla rzeczywistość.

@Co do Boundingboxów to pojazd ma prawie 4 metry, a z tego co widzę na mapach jest dużo obiektów z alphą, o które może zahaczać. W każdym razie w pojazdach obwiednia jest dobrze zwymiarowana.
Pytanie do autora tej pięknej modyfikacji, jest szansa ustawienia tej skrzyni na plus minus bieg ?
U mnie z fixem można normalnie jechać na klawiaturze albo myszce ale dalej coś mam problem z kierownicą Logitecha, być może coś jest źle ustawione. A odnośnie samego modelu, bryła jak i dźwięki są super, fajne bajery typu karta do tachografu na plus:)
No to ja też coś dodam, o modelu nie będę się wypowiadał, ponieważ zrobili to poprzednicy, o teksturach podobnie. Jednak chciałem się wypowiedzieć na temat skrzyni biegów, wraz z kolegą który ma G27, ja mam G29, więc nie jest to problem kierownicy, sprzęgło bierze strasznie wysoko, jakby było na wykończeniu, jeżeli to zostanie poprawione, to pewnie spędzę przy tym modelu sporo godzin, aktualnie jest to trochę irytujące, z 2 biegu albo spalimy sprzęgło, albo zdusimy silnik.


Pozdrawiam.
No ja musze przyznac że żadnych problemów nie mam, model chyba najlepiej dopracowany ze wszystkidch w które grałem, daje 10/10
Pamiętacie Jelcza Libero ja ścinał zakręty? No to:D krótki Lew też tak ma:)
Witam,

U mnie z biegami jest wszystko miodzio tylko mam problem z bileterką, w innych modelach działała normalnie lecz tutaj jeśli wydrukuje dobry bilet to człowiek się ścina i nie chce go wziąć, a gdy próbuje wydać resztę ręcznie da się dać jedną monetę później też się jakby ścina, a skrótami da się dać tylko bilet, nie da się dać reszty. Proszę o pomoc.
Po pierwszym dniu spędzonym z "kołczem" nadszedł czas na opinię.
Wiele z nas oczekiwało premiery tego autokaru spod znaku lwa. Cztery lata intensywnej pracy użytkownika @helvete nie poszły na marne. Sama karoseria jak i tekstury zewnętrzne są bardzo wysokiej jakości, choć znajdą się pewnie tacy, którzy dopatrywać się będą braków (a czemu to nie ma otwieranych klapek itd.). Wnętrze - majstersztyk. Pulpit w pełni funkcjonalny, świetne oteksurowanie, do tego bileterka EMAR-105, która nadaje PKSowego charakteru. Dla mnie, jako gracza "klawiaturowego" pojazd prowadzi się świetnie, choć momentami trzeba trochę mocniej przycisnąć klawisz hamulca, jednak nie wpływa to specjalnie na całokształt. Co do dźwięków - są bardzo dobrej jakości, choć czuję niedosyt związany z cichymi odgłosami przy miejscu kierowcy. Idealnie nadaje się na mapy z kursami dalekobieżnymi - Fikcyjne Pomorze, Cztery mapy w jednym... Całokształt oceniam na 10/10. Doczekaliśmy się nareszcie arcydzieła z rąk polskich twórców. Helvete - gratuluję udanego projektu jak i dziękuję za tyle poświęconego czasu. Z pewnością umilisz rozgrywkę nie jednemu graczowi OMSI.

Pozdrawiam,
niXXerowsky.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie