Strefa OMSI

Pełna wersja: Solnechnogorsk (2.6.1)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: JWmgA.jpg]

Projekt: Solnechnogorsk
Wersja: 2.6.1
Autorzy: and-berd, sergey1971 (konwert do OMSI 2)
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Download:

Wersja 2.5 - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Patch 2.6.1 - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Folder maps (OMSI 2) - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Sceneryobjects (brakujący folder) - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
HOF - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Opis:
Mapa dzielnicy Solnechnogorsk w rejonie Moskwy. Niepowtarzalność mapy polega na tym, że obejmuje zarówno połączenia miejskie, jak i podmiejskie, jak również trasy międzymiastowe. Istnieją alternatywne drogi przejazdu tras oraz dodatkowe przeloty (nr 377). Głównym miastem na mapie jest Solnechnogorsk. Ludność miasta wynosi około 80 tysięcy osób. Miasto dzieli się na dzielnice: centralną, północno-wschodnią, CIIS, Reinko, Reinko-2, Vystrel, Matrosov. Następujące trasy są realizowane wzdłuż miasta i na przedmieściach: 1, 2, 4, 5, 16k, 25. Fikcyjne: 28, 23, 26. Długodystansowe trasy: 312, 377, 441 (fikcyjne). Istnieje również alternatywna trasa "usługi" (№0). Oprócz Solnechnogorska mapa przedstawia część Zelenogradu i Lobnyi.

Uwagi:
1. Do poprawnego działania w OMSI 2 pobieramy zawartość z wszystkich 5 linków po kolei, podmieniając ewentualnie już istniejące pliki.
2. Przed uruchomieniem mapy należy zmienić ustawienia regionalne systemu na j.rosyjski (nie ma to wpływu na język systemu ani gry) ze względu na obecność wielu plików z cyrylicą. Po tym zabiegu mapa uruchamia się prawidłowo (testowałem). Poradnik - Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Screeny:
[Obrazek: SVfuh.jpg]
[Obrazek: IZ7jn.jpg]
[Obrazek: j7UfZ.jpg]
[Obrazek: 54Cix.jpg]

Prezentacja video:


Przekierowanie