Strefa OMSI

Pełna wersja: Volvo B10M Säffle 2000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
İmage

Projekt: Volvo B10M Säffle 2000
Wersja: 1.0
Autor: Wlad209
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Łącze do wersji oryginalnej: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Łącze do wersji działającej bez rosyjskiej lokalizacji (wykonana przez: Sartorius): Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.

Opis:
Volvo B10M – autobus oraz podwozie autobusowe, produkowane w latach 1992-2005 przez szwedzką firmę Volvo. Model ten powstawał również w fabryce firmy Volvo Polska we Wrocławiu.

Produkcja kompletnych autobusów, z nadwoziem typu Säffle 2000, odbywała się w mieście Säffle, w Szwecji, w dawnym zakładzie firmy Säffle Karosseri AB, przekształconym po przejęciu w 1981 roku na Volvo Bussar Säffle AB. (na podstawie Wikipedii.)

Na polskich, niemieckich, angielskich i ogólnie na komputerach używanych na przegniłym, kapitalistycznym Zachodzie, lepiej używać wersji z Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content., gdyż ta zamiast przyjemnej dla oka i duszy cyrylicy w nazwach plików zawiera po prostu nudny alfabet łaciński.

İmage

İmage

İmage
Przekierowanie